Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért "buknak" tinilányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért "buknak" tinilányok 20-30 éves férfiakra?

Figyelt kérdés
Normális válasz esetében megy a zöld kéz! Ilyen válaszokat,hogy " csak a f**zt akarják " stb. kéretik mellőzni.. :)

2012. szept. 24. 22:50
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
64%

Tudod azért mert van biztos önálló keresetük, és ezek a hapsik hajlamosak sok mindent fizetni ám.

A nők szeretik ha van lóvé a háznál és a tininunik buknak a pénzre.


Asszem jár nekem 1 zöld kéz!

2012. szept. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
94%
hát mert ma ez a "divat". Ez szól a tévéből, mindenhonnan. A tinilányoknál az számít menőnek, ha minél idősebb pasija van, mert azt hiszik szegények, hogy ettől lesznek valakik.
2012. szept. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
valószínűleg azért, mert érettnek tartják magukat, és mert ez a divat. menőnek tartják, ha idős pasijuk van aki akár farkalja őket. persze van akinek csak simán azért jönnek be, mert komyolyabbak, bár ezt nem csodálom a sok homár páwa láttán.
2012. szept. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Nem lehet, hogy biztonságra és komolyabb kapcsolatra vágynak? Tudom kb. 90%-a a tinilányoknak elég komolytalan, de még mindig ott az az 1%...
2012. szept. 24. 22:54
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan fiú vagyok,sőt tini 16 éves,de gondolom miért.A huszas,harmincasok már érettek,férfiasak,komolyak.Persze magabiztosabbak,tapasztaltabbak is.Ráadásul sok fiatal fiú elég komolytalan,néha magam is elborzadok 1-2 kortársamon:D 16/F
2012. szept. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
95%

Azért mert kell nekik a nagy f... Csak vicceltem. :D

Hogy komolyra fordítsam a szót, szerintem azért, mert annyira elhiszik ezt a "lányok előbb érnek " dolgot, hogy ezért próbálnak minél idősebb pasival összejönni. Persze lehet valakinek csak pénz kell, stb. Számtalan oka lehet.

2012. szept. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 Mókusgyilkos ***** válasza:
100%
de a 99%uk azt hiszi h ő az az 1% :D
2012. szept. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
66%
Itt már sokan megírták a helyes választ! Van kocsi, pénz, meg egy kis pipukázásért és pumpikázásért cserébe mindent megkapnak az idősebb kandisznótól! Lényegében ezért! Ja, meg hétvégén lehet villogni a szintén tini-ribi barinők előtt, hogy nézd az én palim ezt vette nekem, meg az én palimnak Audi S8-asa van, meg egész hétvégén a palimnál lógtam, meg az én palim már 30akárhány éves stb!!! Merje valaki azt mondani hogy nem így van! :D
2012. szept. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
69%

Azért, mert a hasonló korú fiúk még nagyon kisfiúk hozzájuk képest.

Egy 16 éves lány már kész nő. egy 16 éves fiú még kicsi.

2012. szept. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
A 9-es h*lyeség.Èn ismerek vagy 30 db 16 éves csajt,ebből kb. 5-6 aki nőnek nevezhető,a többi komolytalan,visítozós,bulibanfetrengős kiscsaj.Lehet hogy testileg fejlettek,de lelkileg nagyon nem.És ismerek több fiút is,akik komolyak,vannak céljaik,komoly kapcsolatot akarnak,nem piálnak össze-vissza..16/F
2012. szept. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!