Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tinilányokra bukok mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinilányokra bukok mégis mindegyik azt mondja öreg vagyok hozzá. Miért?

Figyelt kérdés

Ahhoz képest hogy minden tinilány az "érettebb pasikra" bukik, akárhánnyal álltam szóba mind azt mondta idős vagyok hozzá...


Akkor ezek szerint a tini lányoknak már sok vagyok?

(idétlen válaszokat lepontozunk)...


23/F



2012. szept. 25. 08:22
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
67%

Hát az attól függ mennyi idős a tini lány.

Pl. egy 14 évesnek szerintem túl idős vagy (bár itt is lehetnek kivételek), de egy 17 évesnek már jó lennél korban.

2012. szept. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
20%
Ez hülyeség. Gondolkodás nélkül utasítanak el! Nem ismernek, stb. és ügyesen lepattintanak mint egy pingpong labdát.
2012. szept. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
50%
Mit értesz tinilány alatt? Miként próbálkozol?
2012. szept. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
31%
Jóhogy hülyeség, itt az volt a gond, h nem jöttél be nekik valszeg a külsőd miatt és kész!
2012. szept. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:

1) Kb 15 és 18 év között :D Szerintem ez nem túlzás.-.-.

2) Nem hiszem hogy azért mert nem ismernek azért pattintanak le...naív gondolkodás!


3) Mindenféle módon próbálkozom...bulik, internet, utca :) kinek mi tetszik! Én speciel szívesen ismerkedek bárhol!


4) Szerintem meg ne vonj le konklúziót ismeretség nélkül! Honnan tudod hogy hogy festek? :) Nem a külsőm a gond!

2012. szept. 25. 09:40
 6/36 anonim ***** válasza:
100%

csak akülsődel lehet a gond, én is 23 vok és nem egy 16-17 évessel volt dolgom, így vagy úgy, volt alkalmi, tartsós ezsex, de párkapcsolat is.

Bár én nem kifejezetten a tinilányokra bukok, voltam nálam idősebbel is, nálam nem a kor számít, hanem hogy szimpatikus és vonzó legyn számomra, és tény h több ilyen van abból a korból

2012. szept. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
Vannak emberek akik nem tetszenek a tini lányoknak, függetlenül a te korodtól. Lehet, hogy te semelyik állapotodban, korodban nem a tini lányoknak tetszel. Én pl mindig csak a 25+-os lányoknak jöttem. (most is). De mondjuk engem sem érdekelnek nagyon a tinilányok. (javarészt fárasztóak)
2012. szept. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Lehet ez azért van mert túl komolynak látnak :) a munkámból kifolyólag mindig öltönyben vagyok, de legtöbbet ing és nyakkendő az biztos!
2012. szept. 25. 11:01
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, akkor viszont Fluór Tomis buzzancs pólót és répa farmert kell venned :D Vállalás azért :)
2012. szept. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Akkor lemondok róluk :) :D
2012. szept. 25. 14:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!