Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan reagálnátok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan reagálnátok ha a párotok (friss kapcsolat) nélkületek megy el bulizni és ott elég sokáig táncol 1 olyan valakivel, akit ti nem ismeretek, persze más nembeli? Ez szerintetek belefér 1 kapcsolatba?

Figyelt kérdés

#kapcsolat #megcsalás #mással táncol
2012. szept. 25. 13:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
hát, nem tudom....ha nem flörtölnek, akkor nem gond, párom is volt hogy vagy egy ora hosszat beszélgetett egy haverja csajával (én meg a haverjával), de olyan is volt, hogy párom mellett ültem és odafurakodott egy kiscsávó, és elkezdett nekem magyarázni:DD persze jeleztem neki, hogy foglalt az ülés:)) Ha nem történik semmi olyan, akkor nem cink:)) Az mindegy, hogy ott vagy-e vagy nem:))
2012. szept. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Traune ***** válasza:
69%
szerintem nem annyira, ha neked rosszul esik hogy a párod mással táncolgat mond meg neki, ha pedig neki is rosszul esne ha te mással táncolsz te se tedd. legyetek figyelemmel egymásra, ha meg szerintetek nem para. akkor hajrá.
2012. szept. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

1. válaszadó:

ha haverokkal mennénk fel együtt s olyannal táncol akit én is ismerek az nem zavar,de idegenekkel akik elvileg nyulkáltak is ahogy hallottam az azért eléggé,s nem is párom mondta el henem valaki más!

2.válaszadó:

Engem kifejezetten zavar ha mással táncolgat,s én nem tettem még iylet vele ezért zavar!

2012. szept. 25. 13:44
 4/14 A kérdező kommentje:

1: válaszadó


sztem a tánc eleve flörtnek számit 1 idegennel

2012. szept. 25. 13:50
 5/14 Traune ***** válasza:
akkor mond meg neki hogy téged ez zavar hogy más lányokkal táncol, amúgy pedig lehet csak így kapcsolódok ki. én koncerten kapcsolódok ki, van hogy lányokkal táncolok, van hogy rám nyomul mégis lekoptatom. mert van barátnőm. a maximum a tánc mert jól érzem magam és látom hogy azért nem csak 1 csajnak kellek hanem azért elég jó pasi vagyok :D és erről megbizonyosodván lelépek :D barátnőm tárt karokkal vár és hűségesen megcsalás mentesen visszatérek hozzá :)
2012. szept. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Fülünyúl ***** válasza:

Egy friss kapcsolatnál egy ilyen viselkedés valóban sok kérdőjelet felvet, hogy az úriember hogy is gondolja ezt. Nem tudom, mit szólna a pasim, ha én is egy buliban faképnél hagynám és ott tekerném magam idegen pasik gyűrűjében. Valószínűleg elég hamar megkapnám a jelzőket...

Szerintem kérdezd meg tőle higgadtan, hogy ezt milyen megfontolásból csinálta. Ha mellébeszél, vagy érezhetően hihetetlen a válasza, akkor akár ott be is csukhatod magad mögött az ajtót, mert ennek a kapcsolatnak mindene van, csak jövője nem.

2012. szept. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Fülünyúl ***** válasza:
#5: azért te sem tűnsz teljesen épnek, normálisnak... bocs.
2012. szept. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Traune ***** válasza:
említették már :/ de hát, ki nem szereti ha mondják neki az emberek (ellenkező nem) hogy szeretik imádják. az hogy kihasználod az alkalmat vagy sem már egyéni szovproblém
2012. szept. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

6. válaszadó


ő eleve nélkülem ment el s ott táncolt 1 másik pasival


7.válaszadó inkább nekem váklaszolj ne a többi válaszadót olcsárold itt ha lehet kérlek :)

2012. szept. 25. 14:19
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha idegennel táncolna, persze hogy nem esne jól, valószínüleg leültetném beszélgetni! főleg ha rib.anccal:)

De igazából neki kell tudnia, mi fér bele nálam, mi megbeszéltük! Megmondtam neki, hogy ha úgy van, én engedem elmenni, de ne csaljon meg!

Engem megingatna, ha egy idegen tapizós ribivel táncolna...de persze nem megbocsájthatatlan bűn!

2012. szept. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!