Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beidegződött böfögés fétissel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beidegződött böfögés fétissel mi a fenét lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen felizgat, ha egy lány ízesen büfög. Néha még videokat is nézek erről yton és erre végzek önkielégítést, ami elég perverz, de nem tudok leszokni róla...


Lehet, hogy emiatt szegényes a szexuális életem? Mert a normális felizgult nő testi jelei helyett másra koncentrálok?


2012. szept. 25. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2012. szept. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt halál komolyan mondom, kb pavlov reflex szerűen rögzült. Asszem ott indult el a probléma, hogy gyerekkoromban sok enciklopédiát kaptam és a legérdekesebbnek az emberi szervezetet találtam azon belül is érdekelt nagyon az emésztés. Utána volt egy két kép ahol ilyen nők ettek almákat meg minden és valahogy ez lett a vége..... gyerekkorom óta bennem van. Nem tudok leszokni róla.
2012. szept. 25. 20:36
 3/5 A kérdező kommentje:

Most mondjuk :D hálistennek valamiért a böfögésnél lyukadtam ki, mert igazából az emésztés sok mindent felölel a hányástól kezdve a.....

szóval .... ez annyira nem gáz talán.

2012. szept. 25. 20:36
 4/5 anonim ***** válasza:
tavaly megyek haza suliból, fordulok be abc elé, egyszer csak áll ott 2 fullos csaj, és egyik akkorát böfög b@szki. én csa nézek mif@szvan, azok meg röhögnek xD
2012. szept. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

csak h vki a röhögés helyett a kérdésre is próbáljon válaszolni:

ezeket az enciklopédiákat úgy olvastad h a szüleid nem tudtak róla? titkoltad előlük esetleg? vagyis ennek köze lehet ahhoz h a szüleidtől függetlenül megpróbáltad az önálló, saját önmagad megtalálni? mert a fétisek kialakulásának oka sok esetben a szülővel való kapcsolatra, a szülőhöz való kötődésre ill. annak lazulására vezethető vissza. szexuálpszichológus ha erre jár, megerősíthet.

sztem ha megtanulsz rendesen elszakadni a szüleidtől és úgy élni az életed és nem csak az enciklopédiákkal kapcsolatos dolgaidban önállósodni, megtalálhatod az igazi identitásod és ezzel ez a fétis is elmúlhat. gondolom.

2012. szept. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!