Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen oka lehet annak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen oka lehet annak, hogy valaki nem szeretne párkapcsolatot? (aszexualitást leszámítva)

Figyelt kérdés

2012. szept. 25. 21:17
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Csalódás.
2012. szept. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Nem szereti a kötöttséget.
2012. szept. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Elképzelhető,hogy gátlásos?
2012. szept. 25. 21:19
 4/32 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam,nem csak párkapcsolatot nem szeretne,hanem egyáltalán semmilyen kapcsolatot se.
2012. szept. 25. 21:20
 5/32 anonim ***** válasza:
Én nem szeretnék.. Azt akit szeretek örökre elveszítettem.. Nem tudnék mást szeretni, nem is szeretném megpróbálni.. Még egyszer nem bírnék ki ekkora fájdalmat..Inkább építem a karrierem, tanulok mellette..Fájdalmas dolog ez a jövőre nézve, de most tényleg így érzem.. L/23
2012. szept. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 TOMAtm ***** válasza:
nem vágyik a társaságra,jól elvan magában.szexre mindig találni csajokat,de a 2 szex közti időt nem akarja a másikkal tölteni.
2012. szept. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
Sajnos van a depressziónak ilyen mélysége is.. Az ember úgy érzi, mintha minden szóval csak bántanák, mintha minden ellene lenne, ezért inkább magába zárkózik, végső esetben az életét is eldobja.. Szörnyű betegség, a legnagyobb ellenségeimnek sem kívánom..
2012. szept. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
Azt hittem csak 1 ilyen ember van.
2012. szept. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

Csak párkapcsolatot nem szeretne,vagy semmilyen más(szex)

kapcsolatot se?


Mert ha csak párkapcsolatot nem,akkor valószínű hogy szereti az illető a kötetlenséget,szabadságot,alkalmi kalandokat,élvezni a szexet mindig más emberekkel.


Ha szexet se akar,akkor vagy nagyon fiatal,vagy kevés esetben hormonális gondjai vannak,nővéremnek is ilyen van,és 19 éves,nem kívánja a szexet.

2012. szept. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 ASOT ***** válasza:

sokan félnek az ismételt csalódástól

sokan a vele járó kötelezettségektől

sokan a felelősségtől mert egy normális kapcsolatban az is van a másik iránt

és sokan nem akarják magukat elkötelezni


ezért sokan elvannak 1-éjszakás kalandokkal is...


De ugyanakkor sok helyen előfordul, hogy ez addig tart, amíg nem találkoznak egy olyannal...:)

2012. szept. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!