Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek utan felhivnatok a lanyt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek utan felhivnatok a lanyt?

Figyelt kérdés

Ne nevesetek ki!

Megismertem egy fiut, elhivott randizni. Tegnap talakoztunk es elmentunk a varosligetbe setalni, sajnos nem reg halt meg az edesanyam, es az autoba a radioban pont a kedvenc zeneje ment es amikor setaltunk a troli megaloban lattam egy nenit aki nagyon hasonlitott az anyukamra - meglepodtem annyira hasonlitott - es majdnem sirni kezdtem a konnyem is kifojt, es eszre vette, es olyan fiuran nezet kerdezte, hogy te sirsz? En persze nem mondtam neki mert eloszor talalkoztunk es nem akartam. Utana meg setaltunk, beszelgettunk es haza vitt. De nem hivott. Nem is fog? En biztos nem hivom..


2012. szept. 27. 14:46
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem nevetlek ki! Először is fogadd együttérzésemet, ez nagyon nehéz lehetett.


Szerintem viszont sajnos hiba volt nem elmondani az igazat. Tudom, hogy korainak érezted volna, de sajnos ha nincs jó oka rá a lánynak, a fiúk elég nehezen tolerálják a sírást. Mondjuk ha nagyon-nagyon tetszenél neki, szerintem felhívna...

Hány évesek vagytok, az sem mindegy. Tizenéves korban a fiúk is gátlásosabbak még, egy felnőtt férfi már jobban tudja, mit akar.

2012. szept. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
En 26 o 28 eves, es nem sirtam csak par konny csepp volt.
2012. szept. 27. 14:51
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem hivnám fel, mert kicsit hülyének tünik ilyen viselkedés után.


A helyedben akkor rögtön elmondtam volna, hogy miért sirok, akkor vagy megérti, és felhiv máskor, vagy nem képes felfogni, hogy mi van veled, és akkor nem vesztettél semmit.

2012. szept. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De megertem ha nem hiv.
2012. szept. 27. 14:51
 5/10 anonim ***** válasza:

Egy könnycsepp náluk már sírásnak számít.


De nem egyértelmű, hogy egyáltalán rájött-e, tényleg könnyezel-e.


Akárhogy is, mostmár ezen ne emészd magad, fogd fel úgy, hogy ez is egy próbája a sorsnak, ha egymásnak vagytok teremtve, akkor úgyis felhív...!

2012. szept. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha tényleg tetszel neki,akkor felhív.Csak van annyi sütnivalója,hogy sejti,hogy valami komolyabb dolog állhat a háttérben.
2012. szept. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egy nőnél nem baj ha érzékeny a lelke, főleg ha mellette csinos. Nálam ezt nem volt kizáró ok.


Ha várod a hívását, de nem akarod felhívni, akkor köztes útként javaslom hogy, csörgesd meg a telefonját, esetleg hagyd azt is hogy felvegye. Közben ne a telefonba beszélj hanem mással, pl. barátnőddel. Ha hallod a telefonban a hangját, vagy később visszahív, akkor mondhatod hogy véletlen tárcsázás volt, és mellékesen megkérdezheted hogy mi újság vele, illetve megemlítheted hogy a múltkor egész jól érezted magad, csak kicsit elérzékenyedtél.

2012. szept. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem elmondhattad volna, úgy legalább tudja hova tenni a dolgot. Nem kellett volna részletezni, elég lett volna annyi, hogy nemrég hunyt el az édesanyád és az imént láttál egy nőt, aki nagyon hasonlított rá.

Ha úgy érzed, jó volt az együtt töltött idő és nem hív fel, írhatnál neki egy smst magyarázatként. Aztán ha nem reagál rá, hagyd őt a francba.

2012. szept. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Hát szerintem rosszul teszed hogy nem keresed, még félreérti hogy ő bántott meg téged, keresd fel, és mond el neki ha akarsz tőlle valamit, ha nem akkor nem is érdekel téged igazán
2012. szept. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem kell randira hívnod, de azért azt el kellene mondanod, hogy azért nem volt túl jó hangulatod, mert... Ezt a leghülyébb srác is érti, és ha akar valamit akkor mondja.


Pillanat. 28 éves? Akkor már azért magától is kellene gondolkoznia kicsit, kérdezni, beszélgetést kezdeményezni, egyebek. Á, hagyd, ha akar majd hív.

2012. szept. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!