Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/Nők! Milyen általános...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Milyen általános elvárásaitok vannak egy férfival szemben? A korosztályotokra gondolok, tehát ha 18 vagy akkor azt írd. Ha 30 éves akkor pedig nyilván hogy egy 30 éves faszi hogy mutasson?

Figyelt kérdés
csak őszintén!
2012. szept. 27. 14:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Azért ez nagyon nagyon tág fogalom :)

Külső: Nincs megadva semmilyen paraméter, szemszín, hajszín, magasság meg ilyen baromságok ami alapján megtetszik vki...de legyen igényes magára!

Belső: Nagyon fontosnak tartom, hogy egy férfi legyen határozott, legyenek céljai az életben, fel tudjak rá nézni.

A legfontosabb viszont az, hogy imádjon! :)

2012. szept. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Na de most komolyan, 18 évesen azért nem 18 évesekkel szemben vannak elvárásaink ;)
2012. szept. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Jajj bocsi és 22/L

Első voltam :)

2012. szept. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, csak lemaradt, hogy lány :) Merthogy 18 évesen alapvetően az idősebb 23-30 éves korosztályra bukunk....
2012. szept. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

"30 éves faszi,hogy mutasson"

Ne haragudj,de nekem 30 éves férfi kell.

Számomra egy férfi,az legyen férfi.

Legyen ambíciózus személyiség,határozott,őszinte,humoros és gyengéd.

Kell,hogy biztonság érzetet adjon az érintése.

Külsőre (ha már szabad válogatni) inkább a "mackókat" szeretem.Sportosan elegánsan.

27/N

2012. szept. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
azt miért nem írjátok hogy jóképű legyen? vagy az már ennyire alapvető elvárás?
2012. szept. 27. 15:00
 7/17 anonim ***** válasza:

Harmincas nő vagyok. Külsőben valami fogjon meg, lényegtelen, hogy mi. Közhely, hogy elég, ha egy férfi egy fokkal szebb az ördögnél, "rondának" mondott pasi is tud nagyon vonzó lenni, ha társul hozzá egy férfias kisugárzás, sárm...

Egyébként meg legyen határozott, legyen képes irányítani a kapcsolatban, és imádjon. :)

2012. szept. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Jóképűség relatív...

Nem biztos,hogy akit én jóképűnek tartok,azt más nő is.

Pl nekem nagyon jóképű Szellő István is,de lehet,hogy egy másik válaszolónak nem az.

2012. szept. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
az..relatív..de a ronda srácokat valahogy mégis leszarja az összes lány
2012. szept. 27. 15:09
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Istenem...fogadjunk, hogy te már megint egy "ronda" fiú vagy, aki itt éli ki világfájdalmát, mert nem tud nőt szerezni a teljes önbizalomhiánya miatt.


Nyilván sosem fogod elhinni, de a jóképűség igenis relatív dolog, és tényleg messze nem elsődleges szempont. Az én barátom pl. kifejezetten átlagos, a barátnőim szerint is, van akinek kifejezetten nem esete - de én ránézek, és eszeveszetten gyönyörűnek látom. Tetszik, odáig vagyok érte, és imádom csak úgy nézi...pedig anno, amikor megismertem, egyáltalán nem volt esetem. De beleszerettem, és ennyi.


Tehát, az elvárás nem az, hogy jóképű legyen, hanem megtaláljam benne a határozott férfiasságot, a humort, a kedvességet és törődést... hiába, ezek a szokváyos dolgok kellenek.

2012. szept. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!