Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Tényleg ennyire sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Tényleg ennyire sokat számít, hogy egy fiúnak milyen kedve van éppen?

Figyelt kérdés

Például mostanság gyakran voltam szomorú és nem is éreztem jól magam a bőrömben, izgatott voltam, ideges, stresszes, folyton paráztam. Ma meg jó kedvem volt és máris szemezett velem több lány is. Ez most mi? o.O

Az egyiket sunyiban kaptam el, hogy engem néz, aztán persze egyből elkapta a tekintetét rólam, a másik meg gyakrabban is felém nézett.



2012. szept. 27. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak most észrevetted az esetleges jeleket, mert jobban figyeltél, mint mikor levert voltál.
2012. szept. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Egy olyan ember, aki negatív kisugárzású a legkevésbé sem vonzó, úgyhogy igen. : D
2012. szept. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mondjuk kb. egy éve mindig jó kedvvel mentem suliba, akárhová és akkor is folyotn voltak egy héten legalább egy-két nap biztos volt láyn, aki szemezett velem, nem is egy. Érdekes, pedig én rondának tartottam mindig is magamat.
2012. szept. 27. 15:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt kéne belátni, hogy az a tény, hogy ránézel valakire, esetleg megnézed, még nem feltétlenül jelenti, hogy tetszik is. Ezt fiúként mondom.
2012. szept. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól,hogy néztek,még nem azt jelenti,hogy tetszel is nekik.
2012. szept. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!