Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is unalmas, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is unalmas, hogy ennyi átlag péniszméretes kérdés van? :D

Figyelt kérdés
Mintha nőne attól ha megkérdezik, pedig már nem egy ilyen kérdés van, és nem is 2

2012. szept. 27. 15:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
tudod, ha nincs jó kocsid, akkor a felnire fogod, hogy azér szar a verda, mert nem elég nagy a felni... pedig a verda ígyis úgyis szar... nem a felnin múlik a dolog. :D
2012. szept. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Erről szól ez az oldal, vagy nem!?

Benne van a nevében, gyakori kérdések... mi ez, ha nem gyakori kérdés?


Az tény, hogy időt és energiát spórolnának meg ha beírnák a "pénisz; méret" szót a keresőbe.

De hát mit várunk el olyantól, aki nincs jelen a biológia órákon, és nem kap a szüleitől kellő tájékoztatást!

2012. szept. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Én nem fogom a felnire, hogy szar a kocsim.De legalább a p.csöm nagy.
2012. szept. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Jó, lehet naponta változik az átlagméret, és rá kell kérdezni:D
2012. szept. 27. 16:05
 5/15 anonim ***** válasza:

mért neked mekkora? :D

mert lehet eltér a tegnapi átlagtól... jobb ha tisztában vagy az árfolyammal! :D nekem tegnaphoz képest nőtt 1 milimétert... most már van önértékelésem és jobban is alszok. :D :D :D:D:D:D: D:D:DSADasdasdads

2012. szept. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
megnéztem nekem is nőtt 1 mm-ert :$
2012. szept. 27. 18:14
 7/15 anonim ***** válasza:
:D akkor már ketten vagyunk a földön elégedettek... :D mi vagyunk a világ legbrutálabb egóval rendelkező emberei!!! érzed az erőt? :D ennyi kellett... már lehetek büdös, igénytelen, kövér, akármi...
2012. szept. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
már érzem, ahogy átjárja a testem az erő:D
2012. szept. 27. 18:20
 9/15 anonim ***** válasza:

dagad a büszkeségtől... :D

várj, megnézem lehet változott valamit a méretem, és elment a jókedvem... a mai péniszátlag picit nőtt, mert született 10 néger csecsemő... :\


úh hát már sírni támadt kedvem... nem mentem össze, de az átlagtól lemaradtam... :\ van valaki aki felvidiítana, esetleg lefeküdne velem, mert már egy akkora szerencsétlenségnek érzem magam... van még valaki, aki így érzi magát? (bunkók kíméljenek)

2012. szept. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
lehet teherbe is estem... ha feldugtam a péniszembe egy sörösüveget, akkor már nem vagyok szűz? és milyen tablettát kellene bevenni utána? fontos! :DDDDD
2012. szept. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!