Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Önkielégítés koliban. Ti hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önkielégítés koliban. Ti hogy oldjátok meg?

Figyelt kérdés
Négyen lakunk együtt (lányok), itt lakom 1 hónapja és még sose volt olyan, hogy egyedül lettem volna. Előttük nem fogom csinálni. A vécé lenne az egyetlen hely, ahol egyedül lehetek, de a sok igénytelen kolilakónak hála elég gusztustalan hely, ott se fogok nekiállni. Haza tudok menni olyan 3-4 hetente 2 napra, otthon van saját szobám, de egy egészséges nőnek havi 2 napnál szerintem többre van szüksége, főleg hogy pl. mikor múlt hétvégén hazajöttem, pont megvolt, és olyankor nem tudok masztizni. Akik kolisok, hogy szokták megoldani?
2012. szept. 27. 16:04
 1/3 Fülünyúl ***** válasza:
100%
Nem tudom, én az egyetemen bepasiztam, így meg volt oldva a dolog, nem nagyon kellett masztiznom. :) De ha már erre vagy utalva, esetleg később menj zuhanyozni, aztán ott megejtheted. Meg nálunk az egyetemen sok kihalt hely volt, ahová bármikor be lehetett ugrani szexelni (vagy épp masztizni), például ilyen volt a könyvtár. :)
2012. szept. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
60%

gondolom a többieknek is van hasonló problémájuk.

mi lenne, ha felvetnéd? (vagy egy papíron leírnád mindenkinek,- te is kapj belőle, így nem feltűnő, hogy ki kérdezi?) és beszéljétek meg, hogy beosztással, ki mikor lenne egyedül fél órára... :-)

2012. szept. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ha ennyire hiányzik hozzám átjöhetsz masztizni. Egyedül lakom egy kétszobás lakásban. Itt kedvedre csinálhatod. Cserébe max főzöl majd valamit egyszer.
2012. szept. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!