Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt mondják 1,5 év után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondják 1,5 év után elmúlik a szerelem?

Figyelt kérdés

Mondják páran az "okosok" közül, hogy eddig tart a lila köd.

de mi van utána?

van-e a halál után élet avagy szerelem 1,5 év után?


2012. szept. 27. 16:19
 1/4 anonim válasza:
ez nem törvényszerű. a 2 félen múlik. saját tapasztalat alapján cáfolnám, pedig én sem hittem a "hollywood-i szerelmekben", de lehetséges, hogy valakit az idő múlásával csak egyre jobban szeress.
2012. szept. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom hogy ez attól függ milyenek vagytok együtt mennyire figyeltek egymásra és a kapcsolatotokra. Én lassan 1,5 éve vagyok a barátommal és nálunk minden rendben. Mindent megbeszélünk és mindig kitalálunk programokat meg együtt főzünk, és dolgozunk azon hogy ne hüljön ki a kapcsolatunk
2012. szept. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az okosok tényleg azt mondják, hogy az az igazi vakszerelem amit a feniletilamin hormon okoz nem tart tovább 18-25 hónapnál. Ez sajnos tény, de attól még ugyanúgy szeretheted a párodat csak már a realitások talaján :)
2012. szept. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért a feniletilaminon kívül más hormonok is szerepet játszanak a szerelemben. Az egész egy felfokozott állapot, mely valójában gazdaságtalan a szervezet számára. (A hormon nem ingyen van, a szervezet anyagcsere folyamatai közben komoly energiákat fordít a szintézisére.) Szóval a szerelem elmúlásával a szervezet csak takarék üzemmódra teszi magát. De egy másik, egy mélyebb szeretetérzés veszi át a helyét (ebben viszont inkább idegi folyamatok vesznek részt.)
2012. szept. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!