Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek irjak rá, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek irjak rá, vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy fiu, aki mindig irogatot ,meg hogy össze akar jönni velem meg minden . Neten 1 hétig beszéltünk ( máskülönben egy suliba járunk igy-ugy eddig is ismertem) utánna találkoztunk,de barátnöim is ott voltak, ugyhogy nem történt semmi. De majd 2 nappal késöbb megint kimentünk de csak mi 2-en(amugy tudta, hogy még nem volt barátom). Elvitt egy helyre ahol csak 2-en voltunk. Beszélgettünk, és egyszer csak csend lett , a szemembe nézett és megcsokolt, utánna még beszéltünk meg minden meg megint megcsokolt , de már kellet menjek haza és siettem és nem hagytam magam mert még akart maradni és mikor szétváltunk láttam rajta hogy valami nem tetszik neki. Másnap rámir és elkezdi hogy szakitani akar mert ő még nem ál készen egy barátnöre (de neki még régebben már volt bnöje). Már kb. 3 hete nem beszéltünk, a suliba is csak néha szoktam látni , de nekem még mindig hiányzik és azt is hallotam , hogy ö tényleg szeretett engem meg minden. Most nem tudom irjak rá én? És ha igen akkor mit ? Pls segitsetk ..:(
2012. szept. 27. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet csak azt hitte visszautasítod.. Szerintem írj rá
2012. szept. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha azt mondja, hogy még nem áll készen egy barátnőre, akkor valószínűleg úgy is van. Amúgy a mai tizenéveseknél két csók már azt jelenti, hogy jártok?? Ezen meglepődtem...
2012. szept. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem csak 2 volt , :( És mit irjak neki ?
2012. szept. 27. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!