Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20-as lányok! Mennyire fontos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-as lányok! Mennyire fontos, hogy egy srác magabiztos legyen, amikor leszólít?

Figyelt kérdés
2012. szept. 29. 08:22
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
30%
A lányoknak a külső számít, nem az önbizalom, bármit is mondanak.
2012. szept. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
36%

Érdekes, nekem nem a külső számít. Anyum szerint nem illik hozzám a párom (külsőre, de amúgy semmi baja velem), meg a családtagjaim szerint sem, mégis elfogadják, és nagyon jól megvannak vele. Engem nem érdekel, ki mit mond, én vele szeretek lenni, és ő is határozott, magabiztos.

Persze ha egy foga lenne, amit tombolán nyert volna, elgondolkodnék, hogy összejönnék-e vele annak ellenére, hogy belsőleg meg tökéletes..

De nekem alapvetően NEM a külső számít, és nahát, lány vagyok!

A kérdésre válaszolva pedig: igen, legyen magabiztos, ő hordja a nadrágot a kapcsolatban.. (:

2012. szept. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
amúgy semmi baja vele* (javítottam, bocsi)
2012. szept. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

külsőt illető kommenteket hanyagoljuk, oké?

csak a kérdésre válaszoljatok


kösz

2012. szept. 29. 08:57
 5/29 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon. Egy tutyimutyi, foldet bamulo, halkan beszelo, remego hangu sracban mi legyen vonzo?
2012. szept. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Számít. Amikor egy hosszú kapcsolat után elkezdtem randizni, semmi sem jött össze. Viszont egyre szebb és értelmesebb lányokkal randiztam, így egyre magabiztosabb lettem. A végén már le kellett vakarnom magamról a nőket. (20-as, 30-as és 40-es is volt bőven)

A külsőm nem változott, de a sokkal magabiztosabb lettem.

2012. szept. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
66%
Igen, nagyon sokat számít, hogy valaki magabiztosan, határozottan áll előtted :)
2012. szept. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon fontos.
2012. szept. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
17%
Csak kevés az ilyen pali. :)
2012. szept. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
elég ha le tud szólítani 21L
2012. szept. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!