Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet továbblépni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet továbblépni?

Figyelt kérdés

Az elmúlt nagyjából egy évben halálosan szerelmes voltam egy lányba, de teljesen viszonzatlan volt. Ráadásul a csajnak havonta más csávója volt, elég nagy sz*rkavaró a csaj, és én nagyon nem bírtam ezt, a depressziómmal meg a féltékenységemmel tönkre tettem az ő és az én életemet is. Ráadásul mondhatnám, hogy "nyakig a fenekében voltam", hozzá igazítottam az egész életem, még a régi barátaimtól is elfordultam...

Most viszont úgy néz ki elmúlt a szerelem, bár néha még rám tör az érzés, de csak "pillanatokra".

Viszont így teljesen egyedül maradok... Ha elmúlik az érzés és nem leszek "nyakig a s*ggébe" akkor semmim se lesz. A régi barátaim megvannak nélkülem és egy ilyen év után a lányoknál sincs semmi önbizalmam...

Leginkább egy társra vagyok aki elfogad aki szeret és akit szerethetek, de nem tudom, hogy kell ezt csinálni nem értek a "csajozáshoz"...


2012. szept. 29. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:
"Bros before Hoes" - Meg kellett volna fogadnod és nem lennél szarban
2012. szept. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hány éves vagy és mennyi a lány? hány csávója volt?
2012. szept. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
17 évesek vagyunk mindketten, neki vagy már 8 csávója volt...
2012. szept. 29. 20:10
 4/4 anonim ***** válasza:

szar ügy...

mind a 8-al szexelt is?

2012. szept. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!