Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan győzhetném le a vágyat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzhetném le a vágyat?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy vágyom egy nálam 8 évvel idősebb fickóra. Ez még a kisebb gond, ugyanis ez a pasas a nővérem élettársa. Kb 10 év van köztük (a pasi fiatalabb), 6 éve vannak együtt. Kapcsolatuk elején nem is volt szimpatikus a pasas, de most meg kezdek átesni a ló túloldalára! Hogy győzzem le a vágyat? Igyekszem kerülni a találkozást, amennyire lehet, pl ritkán megyek hozzájuk stb, hogy kerüljem a puszikat, ölelést, mert beindulok tőle!

2012. szept. 29. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy hogyan győzhetnéd le a vágyat? Hallottál már önuralomról?
2012. szept. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
miért ha átmész és meglátod rögtön nedves a bugyi vagy mi? omg
2012. szept. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha a közelében vagyok, vagy pl megölel..akkor igenis nehéz a józan eszemre hallgatni. Eddig is uralkodtam magamon és fogok is, de az érzéseimet nem tudom irányítani. Senkivel se tudok erről beszélni, és így sokkal nehezebb nekem..
2012. szept. 29. 18:19
 4/4 anonim ***** válasza:
én is beindulok ha jó csajt látok mégse erőszakolom meg...
2012. szept. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!