Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy fiu és én is neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiu és én is neki a fiú alacsonyabb nálam 6centivel szerintetek baj ez? Én: 175centi vok Õ: 165centi

Figyelt kérdés
2012. szept. 29. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Nos, ez nem 10 centi?
2012. szept. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Elirtam bocsi a fiú 169centi!!!
2012. szept. 29. 18:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Zóna Pocok: te nem tudsz számolni :D nekem is 6 centi a különbség :P
2012. szept. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De szerintetek sok ez a 6centi külömbsèg?
2012. szept. 29. 18:03
 5/8 anonim ***** válasza:

okés, akkor még nem írta hogy elírta, nyilván akkor nem írom oda :D

nah, ha titeket nem zavar akkor mehet a dolog, kit érdekel más mit mond? meg kell tanulni leszarni a dolgokat :D

2012. szept. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Amikor én írtam akkor még nm válaszolt, csak telóval lassabb vagyok. :)


Am meg ha szereted akkor pont lesz.arod azt a 6centit.

2012. szept. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Èrtem köszönöm a válaszokat!!
2012. szept. 29. 18:09
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért lenne ez baj? Törvénybe van foglalva, hogy egy lánynak nem lehet nála alacsonyabb barátja? Netán a fizika szabályainak mond ellent? Azt döntsd el, hogy tetszik e vagy sem. Ne az legyen a mérvadó, hogy néhány kimagaslóan nagy intelligenciával megáldok ember számára ez ciki.
2012. szept. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!