Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (bővebben alul. )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (bővebben alul. )

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akit már több éve ismerek látásból, de csak kb. júliusban ismertem meg teljesen. Volt egy túra, ott nagyon jóba lettünk. Láttam rajta, hogy tetszem neki és nekem is tetszett egy picit. Mondták a haverjaim hogy jöjjek vele össze, meg hogy nagyon tetszem neki és engem akar stb. De nekem sajnos még annyira nem jött be, hogy esetleg összejöjjek vele. Interneten továbbra is tartottuk a kapcsolatot és azt hiszem beleszerettem. Ő azonban úgy tájékozódott, hogy csak barátságot szeretnék. Ez akkor már nem így volt.. Ő is szeretett engem, én is őt. De mivel láttam rajta, hogy már nem kellenék neki, mert elutasítottam és azok után nem érdeklem, így lemondtam róla. Elfelejtettem és egy másik fiúval jöttem össze akit akkor nagyon szerettem, de velem most szakítottam, mert nem szerettük már egymást. Rájöttem, hogy még a másik fiút szeretem. És arra is rájöttem, hogy mikor én lemondtam róla, akkor ő még szeretett, csak mivel én nem (azt hitte) ezért lemondott rólam. Szóval szerettük egymást, csak nem vallottuk be..:( Erről vele is beszéltem és azt mondta, már nem tud barátnál többet érezni, mert akkor, mikor szeretett megpróbált elfelejteni, ami sikerült és most itt vagyok tanácstalanul mert ő már nem szeret de én még igen.. Most nagyon jóban vagyunk, de csak mint barát.. Mit kéne tennem, hogy újra higgyen bennem és szeressen?
2012. szept. 29. 19:12
 1/2 anonim ***** válasza:

a tanulópénz mindig nagyon drága!!!

mit kell ennyit keverni, szereted-szeret=összejöttök. ilyen egyszerű. de nem, csak azért mert szégyellős vagy és nem tudod h mit akarsz összejössz valaki mással, aki nem is kell???! ember? megérdemled, hogy szenvedj!

2012. szept. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem olyannal jöttem össze, aki nem is kell, hanem olyannal akit szerettem. Ez az után volt mikor már ELFELEJTETTEM az illetőt. És működött is a kapcsolatunk egészen idáig. Azért szakítottunk mert már nem szerettük egymást úgy, mint az elején. És későbbiekben megtudtam, más kellett neki. Ezért ez volt a legjobb választás, szakítani. Közbe rájöttem kit szeretek. És vele nem azért nem jöttem össze, mert szégyenlős vagyok, hanem azért mert akkor azt hittem, ő már nem szeret. Egy hete tudtam meg tőle, hogy igen is szeretett akkor, csak nem mondta meg.
2012. szept. 29. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!