Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudhatnám meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudhatnám meg, hogy tetszem-e neki?

Figyelt kérdés
Az osztályomból az egyik fiúba kicsit bele vagyok zúgva, de nem tudom, hogy vajon én is tetszem-e neki... Szerintetek hogyan tudhatnám meg, hogy bejövök-e neki egy kicsit is? Megkérdezni, mégsem kérdezhetem meg, mert az milyen lenne már... Meg lehet, hogy jól jönnék ki belőle, ki tudja, de rosszul is. És ő nem csak egy idegen, akit csak látásból ismerek, és megtetszett, hanem az osztálytársam és a haverom is. Igaz, még csak most kezdtük a 9.-et, de eléggé bírjuk egymást. Nem beszélünk olyan hű de nagyon sokat, de azért szoktunk, és jól elvagyunk. Szóval, tudtok valami tanácsot adni? Tudom, ez így most semmit nem jelent, de a múltkor megkérdeztem tőle, hogy hol leszünk következő órán, és mondta, és közben mindketten olyan furán néztünk egymásra. Úgy mozgattuk a szemünket...Mármint én azért csináltam, mert nem igazán merek úgy teljesen a szemébe nézni, csak ha közben folyamatosan magyarázok. És ő is így elnézegetett, lehet, hogy azért mert látta, hogy kicsit zavarba jövök. És miután meg megmondta, akkor kb. 2-3 másodpercig még mindig olyan furán néztünk egymásra... Ez vajon jelent valamit, vagy csak azért csinálta, mert látta, hogy zavarba jövök? (Amúgy szerintem most aki ezt olvassa, az totálra hülyének gondolhat engem, de mindenki bolond, amikor szerelmes:))
2012. szept. 29. 21:33
 1/2 anonim ***** válasza:
49%
osztálytárssal nem célszerű összejönni, de te tudod. egy próbát mindenesetre megér. próbálj közelkerülni hozzá és beszélgess vele minél többet.
2012. szept. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Itt a mondás Házi nyúlra nem lövünk!!
2012. szept. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!