Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, miről lehet beszélgetn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miről lehet beszélgetni veletek?

Figyelt kérdés

gondolok én arra hogy pl megszólítalak aztán mit kell tenni XDD

elég ... érzés lehet beégni egy csaj előtt és hát így se nagy az önbazalmam de attol meg méginkább rosszabb lesz

pl gondoltam ilyesmire hogy meghívhatlak egy italra aztán MIT kérdezzek tőle sima ismerkedős szöveg vagy mi az amivel jó pontot lehet nálatok szerezni?


2012. szept. 29. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:
kérdezd meg melyk barátom jön be ? xd 18/F
2012. szept. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
)ha oda jönnél hozzám és elkezdenél énekelni nekem akkor már elmennék veled 1 kávéra :)
2012. szept. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nincs standard, a helyzet hozza szerintem
2012. szept. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
sima ismerkedés szöveg. önmagad mutasd, így nem égsz be később. ha bejön már nyertél, ha nem akkor......
2012. szept. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hát ebbe sajnos bele kell tanulni, nem fog magától csak úgy hirtelen minden szó a fejedbe pottyanni. VAgy igen, magától kell jönnie, azt monda mi eszedbe jut. Mind1 mi az,
2012. szept. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Velem PC gamekről, és zenérőőőőől, meg a mély filozofikus témákról, aláfestve jó kis társadalomkritikával. Na ilyen csajt keress még egyet mint én, és bevesszük harmadiknak
2012. szept. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

6#

ha nem vagy játékb*zi akk mehet a téma XDD

bár a pc játékok felé nem vagyok tájékozott de a zene meg a többi jöhet

filozófálni meg sose baj :P

2012. szept. 29. 22:12
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát, de egy-egy játék megszállottja vagyok, emellett Skinhead zenét hallgatok, és a filozófia elég elmélyült..:D

Hajrá!

2012. szept. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!