Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van az osztályban egy fiú aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van az osztályban egy fiú aki nagyon tetszik nekem de szerintem én nem tetszem neki. Lenne esélyem? (többi lent)

Figyelt kérdés

Ő magas én alacsony ő vékony én duci ő csendes én nagyszájú szóval pont ellentétek vagyunk és éppen ezért fogalmam sincs hogy hogyan tetszett meg ennyire. A külsőmön tudok változtatni de lehet hogy mind ez hiába mert úgy látom hogy észre sem vesz!...Csak éppen hogy barátként tekint rám néha beszéltünk csak pár szót azt is csak akkor amikor nagyon muszáj volt pl: tesi órán a gyakorlatoknál ilyesmi...Én pedig sosem merem megszólítani mert félek hogy úgy is olyat mondok amit ő észre sem vesz vagy lenéz engem.

7.-es lány vagyok főleg ezért is tanácsra szorulok! Lépjek én? Lenne esélyem?



2012. szept. 29. 22:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Mivel Ő csendes ezért igen neked kéne lépned.
2012. szept. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem értelek drága. :D

Ha te nagyszájú vagy, akkor hogy nem mered megszólítani?:D

Komolyra fordítva a szót, menj oda hozzá szünetben, és kérd meg, hogy mutassa már meg a háziját, mert nem sikerült megoldanod, vagy valami hasonló sulival kapcsolatos duma. Mosolyogj rá, amikor rád néz. Csak ilyen lájtos dolgokat csinálj, vagy esetleg dicsérd meg, hogy de jó ez a pulcsija, vagy jól áll neki az ing, póló, akármi.

2012. szept. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!