Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyem! Ha egy srác eszméletl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyem! Ha egy srác eszméletlenül jó masszázsban részesít, mindenben ráérez arra, mi okoz örömet és képes téged teljesen ellazítani, közelebb kerül a lelkedhez?

Figyelt kérdés
Arról az esetről beszélek, amikor a nő behunyt szemmel, ellazult izmokkal hagyja, hogy masszírozzák, élvezettel hümmög és olyanokat suttog, hogy "arany kezed van".
2012. szept. 29. 22:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Nekem személy szerint csak a lábmasszázs jön be.
2012. szept. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Igen.

Ez alapból egy bizalom. Már a gyógymasszőrök munkája is bizalmas dolog, nem mindenkit szokás beengedni az intim szférába, de aki csak ellazító masszázsban részesít és nem rehabilitációs céllal nyúl az emberhez, az még akkor is közel van a lélekhez, ha bénáskodik :)

Ha nem bénáskodik, akkor még közelebb.

2012. szept. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

A másik lényeget kihagytam, szóval teljesen ellazulsz, ezáltal a tested egy fokkal koordinálatlanabb állapotba kerül. Na ezt az állapotot sem osztod meg bárkivel. Először az ad egy közelséget, hogy lehetőséget ad annak, hogy hozzányúlj, utána pedig az, hogy "vállalja" előtted ez a kontrollálatlan állapotot. Ami ugyan nem szégyen, mert miért lenne szégyen, de attól még ne lássa mindenki :)


Szóval határozott igen a válasz :)

2012. szept. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
mindegy hol masszíroznak mert imádom :D L
2012. szept. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ha masszíroz, akkor még meg sem tudok szólalni, inkább átadom magam. H ezzel közel kerül-e, szerintem bármit tesz azzal. Nagyon meg van az összhang köztünk.
2012. szept. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Hát..Lelkileg nem, de engem egy jó masszázs beindít..Ezért is nem járok masszőrhöz..:D L 23
2012. szept. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Akkor egyedül vagyok a határozott igen véleménnyel?
2012. szept. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem vagy egyedül, a 4-es válaszolónak a válaszát is igennek vettem. Az első se mondott határozott nemet :). Egyébként tetszett a válaszod :).
2012. szept. 29. 23:05
 9/17 anonim ***** válasza:
Nyílván akinek megengedem,hogy megmasszírozzon,azzal általában le is fekszem.Szóval egyértelmű igen.(privátot nem kérek:D )
2012. szept. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Meg is sértődtem volna amúgy, ha nem tetszik a válaszom, mert tudom, hogy full igazam van :D


Utolsó válaszoló!

Jól megszívnád akkor egy olyan gyógymasszőrrel, aki nem jön be :D

Egyébként van különbség masszázs és masszázs között. Szóval más az, ami fájdalom miatt történik és más az, ami azért történik, hogy kényeztesd a másikat.

Nekem női gyógymasszőröm volt :)

2012. szept. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!