Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenhol mást mondanak. Most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenhol mást mondanak. Most kinek higyjek?

Figyelt kérdés

Már egy csomó mindenkitől kérdeztem és mindenki mást mond.Van aki szerint csúnya van aki szerint szép...az arcomról van szó.Kinek lehet hinni?

Az hogy a szépség relatív egy nagy baromság.Maximum a te ideálod más,neked más jön be.De attól még látod ha valaki szép...kinek higyjek?

17/L


2012. szept. 29. 23:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

a valódi szépség belülről fakad.

Lehet valaki nagyon szép, ha a szíve gonosz...

2012. szept. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Ha küldesz egy képet őszintén meg mondom.
2012. szept. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Képet! Úgy tudok véleményt nyilvánítani, hogy elvonatkoztatok attól, hogy vonzódom-e az adott személyhez.
2012. szept. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

mi a kérdés?

hol az arcod?

így nem lesz vélemény.

2012. szept. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Küldj képet :)
2012. szept. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Tegyél ki egy képet.
2012. szept. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Amúgy ha család tag mondja ő valószínűleg nem akar megbántani,inkább barátot kérdez.
2012. szept. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

A tükörnek :). Őszintén szólva nem tudom. Én is így vagyok ezzel, néha azt kívánom, hogy bárcsak láthatnám magam kívülről (nem képen, és nem videón, hanem a való életben). Akkor talán megtudnám állapítani, hogy mások, hogyan láthatnak engem.

Amúgy az nem hülyeség, hogy relatív a szépség. Hisz pl barátnőm is összejött egy sráccal aki szerintem egyáltalán nem szép, neki viszont ő az ideális, a tökéletes srác külsőre.

20/L

2012. szept. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
igazából maximum videóm van.....ilyen régi éneklős hülyeség.ha az jó akkork elküldöm...
2012. szept. 29. 23:17
 10/25 anonim ***** válasza:
Küld
2012. szept. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!