Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek következő lépésnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek következő lépésnek?

Figyelt kérdés
Van 1 fiú aki már régóta ismerek...igaz hogy csak köszönő viszonyba vagyunk... de nagyon tetszik...buszon tettem felé lépéseket szemeztem vele de aztán úgy tettem mintha elérhetetlen lennék.. hogy ne higgye azt rólam h én egy könnyűvérű nő vagyok.. de aztán leszálláskor megfeledkeztem a táskámról...anyummal voltam a buszon aki rám szólt és a fiú pedig ideadta nekem majd rám mosolygott aztán előre engedett... leszálláskor megint rám mosolygott és én pedig visszamosolyogtam rá... de azóta nem láttam és facebookon is ismerősöm (igaz elég komoly fiúnak látom,és azt hallottam róla h nem facebook függő,mert nem érdekli más magánélete) de nem írt ://
2012. szept. 29. 23:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Azért írhatsz neki üzenetet facebookon, mert egyszer úgyis felmegy. (gondolom) Ha mégse menne fel akkor menj el oda ahol lakik. Ha nem tudod, hogy hol lakik akkor egyik ismerősétől kérdezd meg.
2012. szept. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jó de ez azért elég furakodó lenne hogy oda menjek ahol lakik... :) Igazából azon gondolkoztam sokat h 1 nagyon jó ismerősöm közbe lépne mert ismeri őt és 1 helyen találkozna vele is meg velem is véletlenül...lehet hogy ez 1 régi módszer de szerintem még mindig jó és bejöhet!!! :) :D
2012. szept. 29. 23:30
 3/6 Dr.Martin ***** válasza:
Szerintem nem hülyeség, amit írtál. A régi módszerek szoktak működni. Viszont azt tanácsolom, hogy ne "teperj", szerintem érted, hogy gondolom. Mégis csak ő a fiú. (Akiben megfordulna a kérdés a kezdeményezésről: igen a fiúnak kell kezdeményezni :) )
2012. szept. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3-as! Te nem a szomszédom vagy véletlenül? Mert őt is Martinnak hívják. :D Az én módszerem olyan rossz lenne? :O A facebookos ötletem még mindig nem olyan furakodó. :P
2012. szept. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Dr.Martin ***** válasza:
A facebookos nem az hogy tolakodó, de már picit olyan, mintha a jány tenné meg az első lépést. Az tény, hogy a lány választ, de a fiú udvarol és egy pillanatra se érezze magát az elején nyeregbe, hadd szenvedjen :P Két szomszédom van, egyik elég öreg úr és állandóan lesi, hogy hozom haza a csajokat, a másik egy még öregebb nő, aki még pletykálkodik is róla.. remélem, hogy nem te vagy az egyik! :D
2012. szept. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát a mi utcánkban szinte mindenki öreg, de szerintem a 15 évemmel nem lehetek olyan öreg. :D Vagy talán mégis? :DDD Kérem a nyugdíjamat. :)
2012. szept. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!