Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 24 évig képtelen voltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 24 évig képtelen voltam becsajozni, akkor később se fogok tudni, igaz?

Figyelt kérdés
2012. szept. 30. 01:16
1 2
 1/11 Hole Hunter ***** válasza:
Későn érő tipus vagy. Ne feszülj rá ennyire! Csak lazán... :)
2012. szept. 30. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Totó, te vagy az? :D
2012. szept. 30. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Dehogynem.
2012. szept. 30. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
én másfél éve nem tudok.. pedig ezelött mindig volt csajom.. nem volt olyan hogy nics max egy két hónapig.. de mostmár valahogy nem megy.
2012. szept. 30. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Bár látnék némi reményt...

Egyszerűen nem vagyok a lányok/nők ideálja, mert nem vagyok se adoniszi testű, se extrajóképű, se dumagép, vagyis összegezhetünk úgy, hogy igazándiból egy kakinak számítok. Igyekszek leplezni ezt az érzést, de belül szétvet. Elképzelni nem tudom teljes meggyőződéssel, hogy bejöhetek bárkinek is úgy, mint férfi.

2012. szept. 30. 08:38
 6/11 A kérdező kommentje:
És olyannyira kihat rám ez, hogy inkább nem is próbálkozok a csajoknál.
2012. szept. 30. 08:43
 7/11 A kérdező kommentje:
Egyszer össze kellene kapnom magamat, mert jó lenne már érezni egy csaj közelségét, csak nehéz kilépni ebből az ördögi körből.
2012. szept. 30. 08:47
 8/11 anonim ***** válasza:

"igazándiból egy kakinak számítok"

Ha te így érzed akkor biztos úgy is van.

Az vagy amit gondolsz magadról.


Vannak pasik akik 25 évesen még szüzek. Nekem is volt egy haverom aki 28 évesen volt először nővel egyszer részegen elmesélte. Nem volt se csúnya, semmi extra csak valahogy elbénázta. Bár ő sosem gondolta, hogy kaki lenne.


Azóta is van csaja.

2012. szept. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igaz. Amíg ez az egyetlen életcélod, és mellette még sz@rnak és rondának is gondolod magad addig nem is fog változni a helyzet.
2012. szept. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ezt úgy mondod, mintha annyira óriási élmény lenne. Sose fektettem bele kellő energiát, mert gátlásos vagyok, és nem is láttam különösebb értelmét, ennyi.
2012. szept. 30. 14:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!