Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mikor voltatok először...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mikor voltatok először buliban?

Figyelt kérdés

Õszinte választ irjatok, nemet is. És igazi bulira gondolok, nem iskolaira.

Kikkel mentetek, hány óráig voltatok, a szüleitek könnyen elengedtek, és hogy mentetek haza a sötétben?

14/L


2012. szept. 30. 09:12
 1/2 anonim ***** válasza:

15 évesen a barátnőimmel.Kilógtunk otthonról és taxival mentünk haza.6órán át voltunk először buliba.

16/L

2012. szept. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 ss88 válasza:

nagyjából 14 voltam, nehezen engedtek el, a barátaimmal mentem akik idősebbek voltak nálam, a szülők azok teljesen egyénfüggőek, van aki elenged, van aki nem... engem nehezen engedtek el, busszal jöttem haza aztán gyalog, van közvilágítás :D de eleve sötétben mentem le :)

viszont te mint lány nagyon vigyázz magadra, mert sok a rossz ember aki kihasználja hogy sebezhető vagy, és naív!


ja amugy fiu vagyok :P

2012. szept. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!