Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik még ekkora barom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még ekkora barom, mint én?

Figyelt kérdés

Adott egy szituáció, ahol egy légtérben lehetsz életed nagybetűs NŐjével, akit akkor ismertél meg, és akire mindig is vágytál (külső tulajdonságok, köszipuszi). Szinte benne van az aurádban, össze is ér valamelyik testrészetek. Néha elkapjátok egymás tekintetét...


...És ez így megy 2 órán keresztül, és én nem lépek semmit, mert egyszerűen nem tudom, hogy megéri-e még egy beégés a nők és önmagam előtt...


Hányan voltatok még hasonló helyzetben?

(Ps.: valószínűleg sosem fogom többé látni...)



2012. szept. 30. 22:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne a múlton bánkódj, hanem cselekedj a jövőért.
2012. szept. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
létezik nekem is rengetegszer van hogy buszon, mozgólépcsőn 10 másodpercre beleszeretek egy szép lányba de ez el is múlik nekem utána, amúgy a tökéletes nőt már megtaláltam aki nekem tökéletes :D lépni kell ennyi, nincs veszíteni valód ha beégtél volna se láttad volna többet :D
2012. szept. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
az első jól mondja :)
2012. szept. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Pech... énis többször voltam ilyen helyzetben, azon gondolkozok, hogy ha minden esetben léptem volna nyilván lett volna 30 pofáraesés, de ha csak egyszer is bejön.... akkor már megérte a 30 és megérte volna még 50.

Amikor ilyen helyzetben vagy gondolj erre, és lépj, még ha be is égsz, vagy okozol magadnak egy kellemetlen két órát...

Ha egyszer is bejön, megérte ;)

2012. szept. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak éppen 5 másik emberrel voltunk összezárva 2 méteres területen, 2 órán keresztül, hatalmas zajban.
2012. szept. 30. 23:01
 6/7 anonim ***** válasza:

persze, létezik :D

velem is szinte ez volt, bár többen voltunk "összezárva", csak nem volt zaj, illetve valamivel több mint 2 órán keresztül

2012. okt. 1. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

mintha arra várnál, hogy más meghódítsa neked! nem kell bánni hogy megtetted vagy sem, tanulni kell belőle és tenni azért amit akarsz!


ps: ne várd a lehetőséget, teremtsd meg!

2012. nov. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!