Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóljak vissza, amikor az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóljak vissza, amikor az emberek a magasságomat említik, meglepődnek? Valami frappáns és vicces szöveg kéne.

Figyelt kérdés
192cm magas, 18 éves fiú vagyok. Gyakran szólnak be haverok, rokonok, hogy "Hova nőssz már? " vagy "Basszus, de magas vagy! ". Mit mondjak ilyenkor? És ha csaj mondja?

2012. szept. 30. 23:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%

Máshol is vannak nagy méreteim.


Mondjuk ezt:)

2012. szept. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én ha valakinek azt mondom, hogy de magad vagy, akkor azt nem sértésből szoktam mondani, meg nem is bántásból.

Én mindig szerettem, ha magasabb nálam a párom és szeretek szó szerint felnézni rá.

170 vagyok és ha még felveszem a 10centis magassarkúmat, akkor mégmagasabb. A te magasságod pont tökéletes.


Remélem nem veszed sértésnek, mikor megjegyzik.


Egyébként nem tudom mit lehetne mondani erre.

2012. szept. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Gyakori Ferenc ***** válasza:
88%

fiúnak: kurwa anyádat!

lánynak: de szép ez a blúz, kurwa anyádat!


Szerintem ez hülye kérdés :D Ne foglalkozz vele, hogy mások mit mondanak...

2012. szept. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem az h megsértődök csak szeretnék valami FRAPPÁNSAT visszaszólni, ne csak azt, hogy "mittomén "...:D
2012. szept. 30. 23:14
 5/11 Gyakori Ferenc ***** válasza:
62%
van a "de pici vagy" beszólásra a "kis ember nagy bottal jár" válasz, és erre egy kontra, hogy "de a nagynak is kell valamire támaszkodnia" ebből próbálj valamit kisütni. fraaappppáááns nem igazán jut eszembe :S hirtelen csak az jut eszembe, hogy "basszus de magas vagy! -Hát igen, valahogy szemmel kell tartanom a halandókat" de ez szerintem nem esne le mindenkinek :\\ súlyos eset, súlyos :O
2012. szept. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
:D ezen most jót röhögtem! :D elképzeltem hogy a kis unokatesómnak ezt mondom hogy "szemmel kell tartanom a halandókat "... mondjuk ez tényleg durva és kicsit mintha egoista lenne. de attól még üt :D
2012. szept. 30. 23:24
 7/11 Gyakori Ferenc ***** válasza:
na, most hogy örömet okoztam, boldogan fekszem le aludni ^^ :D
2012. szept. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

frappánsat nem tudok,de én azt mondanám h inkább legyek magas mint alacsony,mert a csajoknak az jön be!

én 173 cm vagyok és nem is járnék 180 cm alatti pasival.Minél magasabb annál jobb!Nem bánnám ha inkább 2 méter lenne :P Kétszer volt ilyen magas pasim mint te és nagyon szerettem,mert mellettük olyan picinek éreztem magam:))

2012. okt. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Miért olyan jó picinek érezni magad? Komolyan nem értem :D
2012. okt. 2. 21:48
 10/11 anonim ***** válasza:

szerintem ezen igazán nincs miért megsértődnöd, én 15 éves létemre 140 centi vagyok :D és csak alacsonynövésű, nem törpe! :)

Csak annyit mondjál hogy máshol is nagyok a méreteid hihi :$

2012. okt. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!