Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretek a ferjemnek szexis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretek a ferjemnek szexis csokoládet venni, szerintetek örülne neki?

Figyelt kérdés
2012. okt. 1. 01:07
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
bocs, szeretnek
2012. okt. 1. 01:08
 2/15 A kérdező kommentje:
a szexis csokolade amúgy az lenne, hogy a mellemet belenyomomon folyekony csokimasszába, es ahogy megköt, ki lehet tenni dísznek
2012. okt. 1. 01:13
 3/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy nagyon jó ötlet. Ötletes, egyedi, szexi, nem mindennapi. Klassz!

28/N

2012. okt. 1. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
31%

Hogy őszinte legyek,ez minden csak nem szexi:O.

Ilyen kérdések kapcsán szégyellem,hogy nő vagyok!

2012. okt. 1. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha mindenképp meztelenkedni akarsz,akkor már inkább egy akt fotósorozat. Gyenge megvilágítás,olajos testen vízcseppek és hasonlók. A kevesebb néha több- a kevesebb alatt a sejtelmes,érzéki képeket értem ,nem a direkt dolgokat mint egy csoki-lenyomatot a melleimről.
2012. okt. 1. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
68%
Aztán ne lepődj meg, ha utána te is kapsz egy csokilenyomatot a farkáról...
2012. okt. 1. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretnék olyan férjet, aki annak örül, hogy a mellem csoki lenyomatát kirakhatja dísznek.
2012. okt. 1. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A csokit megenni kell, nem kitenni dísznek. Amúgy ez egy hülye ötlet.
2012. okt. 1. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
ki lehet tenni disznek lol :D
2012. okt. 1. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

annyira nem egyszerű kivitelezni, mert a kakaóvaj asszem 25-33 fokon már olvad, tehát hogyan dermeszted vissza? ha meg az új 50 fokon olvadót veszed, az meg jól leéget....


szerintem kedves gondolat valami szexi ajándékot kitalálni a férjednek:)

mondjuk szerintem Te jobban tudod minek örülne:) ha csokicicinek, akkor tedd meg nyugodtan, majd elropogtatja :)

2012. okt. 1. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!