Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől 'pukizik' a nemiszervem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől 'pukizik' a nemiszervem?

Figyelt kérdés
1-2 hónapja kezdődött, hogy szex után úgymond 'pukizik' a nemiszervem (kb 10percig,de van,hogy tovább..persze nem folyamatosan).. Nagyon cikinek tartom! Néha szex közben is érzem,h fog, ilyenkor megkérem a barátomat,h hagyjuk abba,mert fáj (persze ez csak kifogás..:S) és akk egy darabig nem mozdulok és ha nem mozgok,akk nem.. Mi lehet ennek az oka?? Hogyan lehet megszüntetni?? Nagyon szeretném, ha elmúljon!!..(nem kérek komolytalan válaszokat, sem linkeket.) köszönöm előre is!

2012. okt. 1. 04:20
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
* Nagyon szeretném, hogy elmúljon! :S
2012. okt. 1. 04:24
 2/12 anonim ***** válasza:
Hülye indokokkal ne hazudj a barátodnak mert visszafelé sülhet el. Semmi ciki nincs vele minden nővel előfordulhat, levegő kerül a hüvelybe és ettől a hang. Hogy hogyan kerül a levegő belé az már más kérdés, nőgyógászati vizsgálatnál érdemes rákérdezni ha túl sűrűn fordul elő.
2012. okt. 1. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem k.rva logikus. Mikor szeretkeztek a partnered farka bent tartja a levegőt, így kijönni se tud. Majd mikor vége és mozogsz, akkor utat talál magának a levegő és kijön.


Ebben nincs semmi ciki. Nyugodtan meglehet beszélni a pároddal, ő is értékelné ha ilyenről is tudsz beszélni.

2012. okt. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nyomj egyet, és kijön egyszerre. Én is azt szoktam csinálni. De emiatt nem kell abbahagyni a szexet.
2012. okt. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mert neveletlen
2012. okt. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez tök normális, és nem ciki, nem tehetsz róla, mindenkivel szokott lenni :-) Beszorul a levegő és ennyi :-)
2012. okt. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
58%
Mert babot evett.
2012. okt. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ez teljesen normális, szerintem mindenkivel meg szokott esni, nem kell szégyelni :) magyarázd el a partnerednek hogy ez van, értékelni fogja ha nyílt vagy előtte és nem hazudsz neki :)
2012. okt. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!!! Sokat segítettetek!
2012. okt. 1. 11:48
 10/12 A kérdező kommentje:
És hogy mondjam el barátomnak? Csak úgy közöljem, vagy beszéljül meg hosszabban,vagy hogy? :s
2012. okt. 2. 01:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!