Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gumit hasznaltunk es a h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

KIkI0341 kérdése:

Gumit hasznaltunk es a h "leszaltam" rola a gumi ajan volt a cucca szal kifojott mashol nem talalt. Szerintetek vegyek meg egy teszte vgy nem lehetek terhes?!

Figyelt kérdés
Csutortokon ment el a bajom. Szombaton lefekudtem a parommal!Egy hetre ra vasarnap csinaltam tesztet ami negativ lett! Ez 3 hete volt! Eros feher folyasom van.
2012. okt. 1. 10:58
 1/4 anonim ***** válasza:
E szerint nem beléd ment. Nem vszinü, hogy terhes lennél. De máskor ne várd meg amig összemegy neki, hanem még elötte szálj le rola (amig még áll neki!!!).( Vagy vegyetek megfelelö méretü gumit.)
2012. okt. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha késik a mensid akkor csinálj egy tesztet reggeli elsőből. 1 héttel az aktus után még nem mutat semmit sem a teszt, mert még nem biztos hogy beágyazódott, mivel annak 7-12 nap kell.
2012. okt. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Es olyat is hallotam h ha pont elment a menzesze es utana csinaljuk ak kisebb az esely h terbe esek?? Lehetseges?
2012. okt. 1. 11:26
 4/4 anonim ***** válasza:

nem feltétlen, nekem a mensi után 2 nappal sikerült teherbe esnem, most 27 hetes a manó a pocakban



2es voltam

2012. okt. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!