Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan győzhetném le a félelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzhetném le a félelmeimet?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 6-8 hónapban viszonzatlan szerelem miatt szenvedtem nagyon. Most végre elmúlt az érzés, és megtetszett egy másik lány. De elszállt minden önbizalmam, félek az újabb visszautasítástól. Nem merek odamenni hozzá...

Kérlek ne azt mondjátok, hogy gyáva vagyok és nem vagyok igazi férfi, hanem ha valaki tud adjon tanácsot. Köszönöm.

18/F


2012. okt. 1. 14:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
21%
Szívesen!
2012. okt. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Régóta keresem erre én is a választ. Később rájöttem hogy az alkohol segít, viszont az milyen már, hogy részegen udvarolsz annak aki igazán tetszik? Szóval nem tudom.
2012. okt. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nehéz erre mit mondani...milyen voltál a szerelem előtt? És az önbizalmad milyen téren ment el? a külsőd? vagy úgy érzed keveset érsz?
2012. okt. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha az alkohol adja meg a kezdő lökést( nem egy egész üveg Becherovkára gondolok), utána meg már megy minden "józanul" is, akkor nem megérte..?
2012. okt. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

összeszeded a bátorságod, és odamész hozzá beszélgetni, ismerkedni, először csak haverkodni, nem kell mindjárt udvarolni

aztán ha azt látod, h szívesen van veled, akkor lehet bókolni neki, stb.

ha azt látod, h csak barátkozni akar veled, akkor hagyd ott

ha azt látod, h ő is érdeklődik irántad, akkor hívd el randizni

próba-szerencse alapon kell csinálni, ha megpróbálod, azzal csak nyerhetsz, így állj hozzá, benne van a pakliban a visszautasítás, de ezt előre tudod, fel tudsz rá készülni, mint egy lehetőségre, és nem úgy kell hozzáállni, h kevés vagyok, hanem ez most nem jött össze vele, majd összejön mással

szóval ne a kudarcokat kerüld, hanem a sikereket keresd

ha megpróbálod, azzal esélyt adsz magadnak, h sikerülhet is, 50-50, ugye?

2012. okt. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
"utána meg már megy minden "józanul" is, akkor nem megérte..?" És honnan tudjam hogy megy-e a józanul is? Ha nem akkor minden találkozás előtt piálnom kell? Ez elég visszásan hangzik.
2012. okt. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én kihívnám párbajra a félelmeimet. Aztán olyat bemosnék neki, hogy örökre világgá szaladna. Na nehogy már a félelem határozza meg az életemet! Szedd össze magad, aztán vágj bele! Próba, cseresznye, elvégre nem vagy Te csesznye!
2012. okt. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
6: arra értettem, hogyha magához a megszólításhoz nincs elég önbizalma. Ha ezen már túl vannak, utána már nem kell emiatt stresszelnie, már beszélgettek erről-arról, már van alap.
2012. okt. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
.Cyan. ebben lehet valami.
2012. okt. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Ajj a külső...

Úgynevezett ˝nyúlszájjal˝ születtem bár nem feltűnő egyáltalán, de nyilván hátrány...

De azon kívűl semmi bajom nincs magammal jó testalkatom van, ápolt vagyok jól öltözködöm...

2012. okt. 1. 14:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!