Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúkák, miért nem érdemlik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúkák, miért nem érdemlik meg a lányok, hogy udvaroljatok nekik?

Figyelt kérdés

Gyakran olvasom itt a kérdéseket, és néha-néha felmerül az udvarlás téma. Az ilyen kérdéseknél gyakran olvasom, hogy a fiúk na már azért udvarolnak ritkán, mert nem érdemlik meg? Milyen lányokra értitek ezt?

Milyen lányoknak udvarolnátok? Vagyis kik érdemlik meg?


2012. okt. 1. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Miért általánosítasz ilyen ostoba p*csa stílusban?
2012. okt. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Megérdemlik, ki mondta, hogy nem? A lányok angyalok!
2012. okt. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

az udvarlás manapság a lányoknak nem szimpi... legalábbis egy bizonyos korig, amíg elég érettek nem lesznek... De olyan udvarlást, mint 200 éve volt, ne várj. :P

Te mit értesz udvarlás alatt? Mert többféleképp is lehet

F17

2012. okt. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen régen én sem igényeltem semmiféle udvarlást...de az 22 éves fejemnek már egyre jobban esik, szebbé tudja tenni a napomat is egy-egy aranyos gesztus még ha nem is tetszik az illető :)
2012. okt. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 ASOT ***** válasza:

amíg így kezded, h "Fiúkák" addig nem is fognak a fiúkák udvarolgatni neked.

Amúgy szerintem fiatal korosztályhoz tartozol szóval ne is várd.

2012. okt. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Megérdemlik, de sz@rt nem ér az egész, ha a lány úgyis nemet mond :-(
2012. okt. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!