Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mentem át másik suliba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mentem át másik suliba és minden pasi rám szállt, meg mindenki le akar velem feküdni és nem értik meg, hogy van barátom aki szintén ebbe az osztályba jár. Hogy értessem meg velük, hogy van barátom?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok,lány és komoly válaszokat szeretnék!!
2012. okt. 1. 15:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

-.-

Úgy értesd meg velük, h:

-Van barátom.

Talán felfogják, de mást nem tudsz mondani..

2012. okt. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
komoly válasz :)
2012. okt. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ne beszélgess az olyanokkal akik csak d*gni akarnak.

Vagy szólj a barátodnak hogy állítsa le őket.

2012. okt. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Hanariko ***** válasza:

Megerőszakolni má' csak nem fognak... ha meg erőszakosak (szóban. vagy kisebb tettekben) tényleg szólj a barátodnak. Amúgy meg egyszerűen nézz keresztül rajtuk.

de mégis mi az oka, hogy mindenki le akar veled feküdni? nem rossz szándékból, de nem vagy ribancos kinézetű? Azokat célozzák meg így "tömegesen".

2012. okt. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
37%
Feromont bocsájt ki mint az anyakirálynő a tanácsom öltözz úgy mint egy nagymama
2012. okt. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
a barátodnak kéne leállítani őket ilyenkor..
2012. okt. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
4. válaszoló nem nem vagyok ribancos kinézetű és nem tudom mi az oka. Köszönöm a válaszokat!!
2012. okt. 2. 13:54
 8/13 Hanariko ***** válasza:

akkor lehet hogy hallottak rólad vmi pletykát, nincs esetleg ellenséged vagy egy "jó barátnőd"? :D

Csak mert ok nélkül nem támadnak le random csajokat tömegesen, hogy lefeküdjenek velük.

2012. okt. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
De van jópár ellenségem ugyhogy lehet,hogy igazad van a pletykákkal.Erre eddig nem is gondoltam!!
2012. okt. 2. 15:08
 10/13 anonim ***** válasza:
Mond el ezeregyedszer is nekik, hogy van pasid és szereted őt, nem akarod megcsalni
2012. okt. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!