Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés
Az szerelmi életem enyhén bonyolultnak számít, mivel kb 3 hónapig beszélgettem valakivel, és egy bulin össze nyaltunk. Egy ideig ez a kedveskedő beszélgetés ment, majd megszakadt és még a barátság is taccsra ment. Én szerettem, méghozzá nem is kicsit azt a srácot, mivel , hogy úgy mondjam ő a zsánerem. Minden benne van ami kell, meg az a tény, hogy kihívásnak érzem még inkább felnagyítja bennem az érzéseket. Ám mégis nemrégiben úgy döntöttem elég volt abból, hogy futok egy fiú után, hisz rengetek más van aki egy csettintésre jön.... Csak épp én válogatós vagyok, megnézem , hogy ki elé dobom a szívem. Ám mégis találtam valakit aki kiérdemelt engem , hisz egy jódarabig esély nélkül küzdött értem. Nagyon nehéz dolga volt, hisz éppen akkor valami hihetetlen hisztis állapotban voltam, folyton az a srác járt a fejembe.... Majd csak gondoltam egyet... minek is b*sszam el az életem, azzal, hogy egy olyan emberre koncentralok akit nem érdeklek , mikor egy másik aki oda van értem és meg tetszik is és jófej itt jelentkezik. Így hát összejöttem a csávóval, gondoltam ha nem is lesz belőle valami nagy kapcsolat azért egy próbát megér. ... Meg is érte. Már valami másfél honapja járunk, és nagyon jól megvagyunk. Ám egy pár nappal ezelőtt smst írt az a srác akiért úgy oda voltam, kérdezte mi a helyzet dul a love? meg mondta hogy eszébe jutottam és irt, hogy lássam ő is tud rám gondolni. Én ettől teljesen elszálltam....És most ismét kétejek tőrtek rám.... attól félek, hogy elrontom azt ami most jó, mindössze azzal, hogy a fen*nek sem tudok kiszeretni abbol a masikból. Mit tegyek, hogy ne szeressem tovább? Nem akarok többé sírni miatta... élni akarok a jó kis kapcsolatomba...minden plusszos gondolat nélkül. Mit tegyek?

2012. okt. 1. 15:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Elolvastam amit írtál, ha véleményem érdekel, hagy a srácot aki sms-t írt neked. Hisz van egy olyan srác melletted aki szeret, a másik meg csak szorakozik veled, ha eddig nem tudott keresni, nem is nagyon érdekelted őt :)

Röviden, szerintem küldj neki egy üzit, hogy igen dúl a love :)

2012. okt. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az a srác aki írt smsben simán féltékeny lett, gondolom zavarta, h nem lesz már tőle nedves a bugyid stb...Ha boldog vagy a jelenlegi párodda akkor ne törődj vele.)
2012. okt. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hááát igen... Ez történik, ha beleugrunk egy kapcsolatba úgy, hogy nem tettük túl magunkat az előzőn. Szegény "párod"...
2012. okt. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Látszik, hogy a mostani kapcsolatodba nem a szíved hanem a józan eszed vitt bele. A szerelemhez pedig ez kevés. Hiába mondja az eszed, hogy ez jó ha a szíved másért lángol. Igazán soha nem leszel boldog a jelenlegi fiú mellett. Igaz, a szívedet sem tudja úgy összetörni mint ahogy a másik tudná.
2012. okt. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én értem, és mindezzel amit mondtatok tiztában vagyok, bár azzal, hogy a jelenlegivel nem leszek boldog soha abban azért nem.... nem vagyok bele szerelmes de szeretem és szeretek vele lenni. Viszont mint tehetnek azért, hogy kiverjem a másikat a fejemből? Már nagyon idegesit, hogy ilyen problémán fent vagyok akadva és valahogy tovább akarok lépni...élni az életem.
2012. okt. 2. 15:14
 6/7 anonim ***** válasza:

Tudatosan nem tudod kiverni a fejedből, minél jobban szeretnéd, annál nehezebb lesz, mert ugye akkor is gondolsz rá.

Töltsd minél több időt a jelenlegi pasiddal és ha tényleg ő kell neked, akkor feledteti a régit. Bár én nem sok jövőt jósolok a mostani kapcsolatodnak, de vannak akik tudnak szerelem nélkül is kapcsolatban lenni. :)

2012. okt. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hello ismét mindenkinek aki annak ideén kommentált nekem. Ha érdekel elmondom, hogy a probléma megoldodott :D És aki azt josolta , hogy nem lesz jó a kapcsolatom a rendes sraccal az tévedett. Már több mint másfél éve eggyütt vagyunk és úgy érzem, hogy kijelenthetem, hogy ezalatt az idő alatt szerelmetes lettem:d Nem bántam meg , hogy annak ideén esélyt adtam neki, hisz úgy szeretni mint ő senki sem tud:D És énis kerek perec ahogy van megszerettem. Itt valaki azt tanacsolta hogy legyek sokat a pasimmal és ne gondoljak a masikraÉÖ Jó tanács volt , köszönöm:D Mivel a másik a gonosz:)) Egy lezáratlan lap maradt az életembe, fura érzés látni, vagy beszélni vele, még néha örülök is. Viszont rájöttem, hogy nekem sose ő kellet, csak a kihívás amit benne láttam az elérhetetlenség. Oroszlán vagyok... hajtott a vadászvágy. Fő , hogy minden szuper , közeleg a suli vége , végre végzek, úgyhogy az életem kezd sinre kerülni:D
2014. márc. 25. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!