Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy fiatal, de komoly és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bratilla kérdése:

Egy fiatal, de komoly és erkölcsös tanárt hogy lehet elcsábítani?

Figyelt kérdés

Mielőtt elkezdenétek ribancozni, tisztáznm, hogy messze állok tőle. Volt sok udvarlóm, de még egy csók erejéig sem jöttem össze egyikkel sem, mert nekem pechemre az a férfi tetszik, aki a tanárom is. Gimnáziumba járok, és majdnem 15 év korkülönbség van köztünk, ez a két legnagyobb baj. Amúgy meg néhányan ugratnak vele, hogy én vagyok a "kedvence" , de csak mert sokat tudok a tantárgyából. Nyári szünetekben is mindig csak rá gondolok, beleőrülök, ha elballagok és soha többet nem látom. Felesége nincs, ha jól tudom, barátnője se nagyon (ezt azért még szeretném kideríteni). Szerintetek mit etgyeg, hogy még most kialakuljon valami? Hogy miután elballagtam, megkereshessem, vagy valami? Ő jön majd velünk kísérőtanárként osztálykirándulásra, ez már most nagyon mozgatja a fantáziám, de nem akarok neki rosszat, nem akarok rámászni ott sem. Tudom, hogy sokan gondoltok hülyének, de ez nem egy kis csitri fellángolása. Appakomlexusos sem vagyok, apukámmal jó a kapcsolatom. Kérlek, segítsetek, nagyon felemészt ez a dolog. Bevallani nem akarom neki, félek, hogy nem örülne neki és csak elkerülne, azt meg nem bírnám ki.

17/L és 31/F


2012. okt. 1. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Hát pedig muszáj elmondanod neki idővel. De várd meg, hogy elballagj és ne tanítson.
2012. okt. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha veled baj van, akkor velem is, mert szerintem ez nem annyira szörnyű korkülünbség (láttunk már durvábbat is). Hát, a tanár is csak ember... Ebből adódik, hogy talán ő is érezhet ilyesmit feléd. De szerintem a legjobb megoldás az, ha megpróbálsz vele kapcsolatba lépni. Nekem is van rengeteg tanárom, akikkel jóban vagyok, telefonszám megvan, beszélgetünk, megiszunk egy kávét (nem kell engem sem ítélni, tanárnak készülök, jó velük beszélgetni a szakmáról). De nem egy ismerősöm van, aki hasonló helyzetben van. Szerintem az cseppet sem gáz, ha felveszed vele a kapcsolatot mondjuk az osztálykiránduláson. Nyilván nem nyomulásra gondolok, csak szimplán nem feltűnően, néha-néha oda mész hozzá és beszélgetsz vele csak úgy simán valamiről. Aztán ezzel jóban is lehettek.
2012. okt. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%

1. Mennyire ismered őt? Mert ha csak a tantárgyáról, esetleg rólad szoktatok az órán kívül beszélgetni (szoktatok?), akkor ez nem szerelem. (Hiszen akkor nem szerelem.)

2. Mennyire vesz komolyan? Mennyire kezel téged külön a többiektől, nem mint kiskedvencet, hanem a többiekhez képest mennyire bánik veled felnőttként?

3. Hogyan viszonyul a az elballagott diákokhoz? (Arra gondolok, hogy némely tanárok a volt diákoktól később is elvárják a korábbi tiszteletet és távolságot, mások a ballagástól fogva egyenrangú feln

2012. okt. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

*felnőttként kezelik a diákokat.)

4. Mennyire érzed ezt a vonzódást kölcsönösnek? (Bár ez nyilván becsapós.)

5. Milyen szokott lenni a sulitokban a szerenád? (Valljuk be, itt nagyobb az esélyed, mint a kiránduláson.)

6. Milyen a viszonyod a többi tanároddal?

2012. okt. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%

Velem is ugyanez a helyzet. 17 vagyok, és a tanár 30 körül van. Velünk is ő jön mindig kisérőtanárként,és nincs barátnője/felesége.

Teljesen megértelek. Elmondani sem lehet senkinek, még a hozzám legközelebb állóknak sem...

2012. okt. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
beszélgess vele osztálykiránduláson, aztán meg járj hozzá pár különórára,ha amúgy is érdekel a tantárgya.
2012. okt. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!