Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti szülővel mennétek urológush...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szülővel mennétek urológushoz? Vagy nélküle?!

Figyelt kérdés
nagyon fontos lenne, de eggyáltalán nem tok dönteni hogy ciki vagy nem..

2012. okt. 1. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Én először amikor nőgyógyásznál voltam anyukám elkisért, pedig már voltam 18. De a váróteremben megvárt. Nem jött be velem az orvoshoz.
2012. okt. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azért ez életkortól függ, és amúgy sem egy szégyelnivaló dolog ha van vele kísérő!


Egy 18 év alatti személynél, az még teljesen normális, hogy a szülő elkíséri ilyen helyekre a gyermekét!

Ennek a légalapvető oka hogy a 18. életévét be nem töltött személyért a szülő felel.

és esetleges minden olyan orvosi beavatkozást/kezelést a szülőnek kell jóváhagyni, melynél kialakulatlanak komplikációk.


Egy 19.-30. korú és idősebb személy már saját magáért felel. Ettől még mehet vele kísérő csak értelmetlen dolog.


Cikinek semmi sem ciki ilyen esetben, van aki a fogászati kezelésre is kísérővel megy, hogy megnyugtassa magát. ;)

2012. okt. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ma 17:17 a pont
2012. okt. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!