Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik, hogy kiszerettem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy kiszerettem a legjobb barátomból?

Figyelt kérdés

fiú-lány barátság, én vagyok a fiú. már több mint öt éve egymás legjobb barátai vagyunk és szinte mindent megosztunk egymással. valamit mindig is éreztünk a másik iránt, csak annyira nem volt soha biztos egyikünk részéről se, hogy feladjuk a barátságunkat érte.

ennyire és ilyen furcsa módon még nem szerettem embert, de az utóbbi időben kicsit átalakult a kapcsolatunk. eddig akármikor a közelébe kerültem, mindig eszembe jutott, hogy mit tudnék kezdeni vele egyéb helyzetekben. ez mostanra viszont elmúlt. már nem is keresem annyira a társaságát, pedig nagyon hiányzik.

rengeteg érvet fel tudok hozni, miért ő a legjobb ember, akit ismerek. de mégis közénk áll ez az ˝apróság˝.

lehet, hogy csak egy kis időre van szükségem ahhoz, hogy találjak benne valami olyat, amiért ugyanúgy tudok lelkesedni mint régen?

mit gondoltok, működhet még a dolog?


2012. okt. 1. 17:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez azért rajtad múlik. Szerintem most csak időre van szükséged. Aztán majd történik valami, és megint odáig leszel. Talán, ha kicsit külön vagytok, neki is elkezdesz így hiányozni és a végén rájöttök, hogy együtt akarok lenni (nem csak barátként).:)
2012. okt. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!