Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez kifejezi?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez kifejezi? Csalódtam!

Figyelt kérdés

Egy nap úgy fogsz sírni utánam, ahogy én sírtam utánad,

egy nap úgy fogok hiányozni neked, ahogy te hiányoztál nekem,

egy nap majd szükséged lesz rám, ahogy nekem is volt rád,

egy nap szeretni fogsz engem, de én akkor többé már nem!!


2012. okt. 2. 22:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ezek annyira szánalmas szavak, mert k.rvára nem lesz így, viszont mutatja, hogy mekkora fájdalma van az írójának. Vér ciki.
2012. okt. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szánalmas.-.-


Szerintem,ha emelt fővel akarsz távozni,akkor bőven elég,ha úgy teszel mintha nem érdekelne,és látja rajtad,h nélküle is remekül érzed magad.^^

2012. okt. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
szerintem csalódás/szakítás után felesleges hasonlókat írni,abból levágja a másik,h szenvedsz.felejtsd el inkább,és nézd levegőnek.
2012. okt. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Gáz. Mellesleg miért sírna meg szeretne beléd később? A talál valaki mást akivel majd jól érzi magát valószínűbb.
2012. okt. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem irtam neki meg,nem is akarom,csak engem megfogott,de csak kiváncsi voltam.Ilyeneket olvastam,és ez megragadt.Szánalmas igen ha közölném,de annát többet zárok magamba,sem hogy szenvedni lásson.Köszi.
2012. okt. 2. 23:08
 6/13 anonim ***** válasza:
Remenytelenul nyomorult helyzetben lehetsz...
2012. okt. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ahogy írtad kedves *6-os!!!De csak érzelmileg.
2012. okt. 3. 11:54
 8/13 anonim ***** válasza:
Gyászos. Szerintem ne alázd meg magad ilyen kis versikékkel.
2012. okt. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem tettem.:)Hogy ide kitettem az csak úgy jött.Ha tudnám töröltetném.
2012. okt. 3. 13:42
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem kell töröltetni, annyira nem vészes :)

Arra céloztam csak, hogy ha ő nem szeret eléggé, akkor a versed nem fogja elérni a célját, hanem legfeljebb csak magadnak okozol még nagyobb fájdalmat.

2012. okt. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!