Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányoknál jó pont, hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknál jó pont, hogyha valaki sportoló, de nem olyan népszerű sportban, mint mondjuk az úszás vagy tájfutás vagy kűzdősportok?

Figyelt kérdés
2012. okt. 2. 22:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Sakkozol? Mert akkor nem.
2012. okt. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekem igen, főleg, ha jó benne.

Csodálattal nézem a távolugrókat, örültem, ha ment 1 méter kb :D

2012. okt. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem tökmindegy mit sportol, csak órákat ne kelljen beszélni róla... Na meg jó izmos szép teste legyen tőle. Bár nem érdekel a sport, de egy testépítővel talán még én is szívesen dumálnék a sportról, talán kedvet kapnék a gyúráshoz... Az izmos karjának az ölelésében elég lelkes is lennék a témához...
2012. okt. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!