Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ribancoskodnak a lányok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ribancoskodnak a lányok? (tisztelet a kivételnek)

Figyelt kérdés

Én próbálok jó lenni, szeretni őket, és egyben humoros barát is lenne, de akikkel eddig találkoztam/bejöttek azok mind ribancok voltak. Mások előtt teszik a jókislányt, amikor meg velem vannak büdöske lesz mindegyik. És kezd elegem lenni. Kúratták magukat másokkal, diszkóba járták hétköznap is, dugnak részegen. Soha senkinek nem leszek úgy jó ahogy vagyok, pedig még jól is nézek ki, és csak bámulok a tükörbe, keresem hogy mi lehet a baj velem, de nem tudom!


Állítólag jól nézek ki, jó a humorom, érzelmes vagyok, magas, őszinte. Sok lánynak bejövök, de miért ribizli mindenki???



2012. okt. 3. 00:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát, ilyen világot élünk, jobb ha hozzászoksz, ennél csak rosszabb lesz. :)
2012. okt. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ja körülbelül 30 lányról van szó, de mindegyik oltári nagy ribanc, mind később kiderült. Pedig teljesen más stílusúaknál, más korosztály mind.
2012. okt. 3. 00:57
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
nem az a bajod,hogy csak veled nem dugnak?
2012. okt. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor kezdjük először ott, hogy hol is ismerted meg ezeket a csajokat, illetve hol találkoztál velük?
2012. okt. 3. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mert te is egy tükörbe magát nézegető rbancka vagy.Az a nők dolga,a te dolgod hogy mond amit hallani akarnak ne jópofiskodj és ha nem akarnak dugni veled mond meg nekik hogy vagy lesz szex vagy nézel valaki mást a témára.A női barátodnak kedveskedj.Ha csak dugni akarsz ilyen diszkós ribikkel akkor mond meg neki hogy akarod ha nincs benne jöhet a következő akitől megkérded.Pofátlanság,nem kedves dolog de te nem ribizlit akarsz úgyhogy őszinteség.
2012. okt. 3. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ha ismerkedek velük, nekem ne dugjanak közbe mással. Milyen dolog már az?

Volt akit én is megcsináltam, de ribacokból van elég, legyek má normális lányok is a Földön!

Ezen felül az átlagos tinik leszarják az iskolát, 5-10 év múlva olyan buta liba lesz a nagyrészük mint a halál! Helyesen írni sem tudnak majd.

2012. okt. 3. 01:04
 7/10 A kérdező kommentje:

#4


Volt akit az utcán, volt akit a Tescoban, volt aki a játszótéren üldögélt, volt akit egy nyaralás alkalmával, ekkor több lány is megismertem, de 1 szó után dönthetőek voltak. Olyan is volt akiket egy vonaton. Volt olyan akit parkban. Metrón meg engem akartak megismerni, 1-2x

2012. okt. 3. 01:11
 8/10 anonim ***** válasza:

Hol a problema?? 1 szo utan dugtak. Masok azert sirnak, mert 20-30 evesen meg egy ribizlit se kurtak meg...

Milyen vilagot elunk...

2012. okt. 3. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Biztos gazdagnak nézel ki.
2012. okt. 3. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Es miert himringyok a fiuk?
2012. okt. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!