Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira szégyenlem magam....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira szégyenlem magam. Nagyon kellemetlen?

Figyelt kérdés

Tegnap délután a sulinkba szalagavatós megbeszélés volt. Mikor vége lett én felmentem a mosdóba. Kifele jövet összefutottam a biosz tanárnőmmel és épp akkor vettem észre, hogy a betét csomagolása (mármint az, amit lehúzunk róla) félig kilóg a zsebemből.. (a wc-ben nincs kuka..)

Azt hittem ott helyben elsüllyedek.. Biztos, hogy észrevette, mert nagyon nézte, de nem szólt, csak köszöntünk egymásnak és annyi.

Legszívesebben elásnám magam, hogy állok így elébe holnap?


Tudom, hogy gyerekesnek hangzik, de én mindig is nagyon szemérmes voltam..


2012. okt. 3. 23:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ő is nő, nem kell előtte szégyenkezned.Mondjuk azt nem értem miért nézte nagyon, nem vall túl nagy intelligenciára.
2012. okt. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem úgy értem, hogy kiesett a szeme, úgy bámulta, csak nézte gondolom, hogy mi a franc kandikál ki a zsebemből..
2012. okt. 3. 23:49
 3/9 Mókusgyilkos ***** válasza:
100%

mert felismer 1 összegyűrt izét? jó neki.

ő is nőből van szóval nem látom a problémát.

2012. okt. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Miután én őrült módjára gyürkéztem vissza a zsebembe - ha addig nem is - akkor már biztos leesett neki, hogy mi az..
2012. okt. 3. 23:57
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom sejtette már hogy menstruálsz, annyi történt hogy tudja hogy most van meg éppen.ebben semmi ciki nincs.
2012. okt. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
És akkor?? Ez egy természetes dolog, ami nem csak neked adatott meg. Lehet ő is hasonló okok miatt ment oda! Ez legyen az életben a legnagyobb problémád!
2012. okt. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem zavarta, hidd el!! Cikisnek csak érezted...

Ő is nőből van, hasonló gondjai neki is vannak..

Nyugodtan állj elébe holnap, semmi rosszat, illetlen nem tettél....:))

2012. okt. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de ha a BIOSZtanár, aki mellesleg nő is, felakad ilyenen, az elég gáz...neki.

Nincs ebben semmi kellemetlen, legfeljebb az iskolai gondnoknak/takarítónak, hogy nem képesek a női mosdóban elhelyezni egy-egy kukát.


:)

2012. okt. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
az égvilágon semmi ciki nincs benne.
2013. febr. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!