Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Otthagynád az egyetemet, csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Otthagynád az egyetemet, csak mert komolyabb érzések fűznek az egyik tanárodhoz?

Figyelt kérdés
Másodéves vagyok, és a problémám, amiért írok most, hogy az egyik tanáromhoz közelebb kerültem tavaly. Kölcsönös szimpátia alakult ki köztünk, ő volt az, aki megtette az első lépést. Én ekkor még nem tudtam, hogy családja van, mert agglegénynek tűnt és semmi jel nem utalt rá, de mikor egy másik tanár megemlítette, elkezdtem távol tartani magam tőle. Átgondoltam a dolgokat és eszem ágába nem jutna egy családos emberrel kikezdeni. Viszont most kezdődött el a második év és nehéz úgy ott lenni, hogy gyengéd szálak kötnek hozzá, ráadásul gyakorlatot tart, tehát olyankor még kommunikálnom is kell vele. Még mindig próbálkozik és nem érti, hogy miért nem akarok vele iskolán kívül is találkozni, vagy beszélgetni. Egy hullámhosszon voltunk, de egy szóval nem említette, hogy lenne felesége, szóval baromi hideg zuhanyként ért, mikor rájöttem. Félek, hogy milyen lesz még lehúzni így 4 évet itt, vagy nem fordul-e viszályára ez a dolog később. Elgondolkodtam, hogy talán ott kéne hagynom az iskolát és átjelentkezni máshova..ti megtennétek a helyemben?
2012. okt. 4. 11:06
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvastam végig amit írtál csak a címre válaszolok.Nem nem hagynám ott..persze egy anár miatt tegyem tönkre az életemet??
2012. okt. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy nem történt semmi testi dolog köztünk, max annyi, hogy megsimította a kezem.
2012. okt. 4. 11:07
 3/25 anonim ***** válasza:
0%
Ha te nem akarsz tőle semmit akkor szóljál szépen az igazgatónak!!Mennyi idős vagy?
2012. okt. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem hagynám ott az egyetemet.

2. Nem érdekelne a tanár érzelmi viselkedése. Családja van, még véletlenül sem tenném tönkre a családját. Mindig arra gondolok, hogy nekem is rosszul esne ha valaki a férjemet elcsábítaná. Nem okoznék a feleségnek olyan fájdalmat amit magam sem szeretnék átélni

3. Ha a tanár többször közeledne, akkor megmondanám neki, hogy tisztelem mint tanárt, de ennél többre nem vagyok hajlandó. Ezzel be is fejezném a személyes, meghitt beszélgetéseket, és csakis a tantárgyra összpontosítanék.

2012. okt. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
1%
Amúgy teljesen mindegy hogy van e családja vagy sem.Alapban nem kellett volna kikezdened vele.Nem baj leckének jó volt,majd megtanulod magad legközelebb a pu.nidat a bugyidban tartani..tudom nem volt semmi,de benne lettél volna egy idő után..szóval..szólj az igazgatónak mert ez így a tanulás rovására fog menni!
2012. okt. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Tudom, igazad van, elég hülye voltam és egy éretlen p*csa. Nem is az vonzott, hogy de jó lenne lefeküdni vele, mert valahogy nem vagyok ez a típus, de akkor értek sorban a csalódások, kifogtam idiótábbnál idiótább 19-20 éves srácokat és akkor volt egy érett, értelmes, helyes pasi és valamiért megtört. Akkor kellett volna valakinek felpofoznia.

Én köpném le magam, ha annak ellenére, hogy családja van, engednék neki. Tőlünk is így csábította el egy nő apámat, tehát az életben nem lennék erre képes. Csak nehéz azzal az érzéssel élni, hogy ott van, jó lehetne, de a körülmények mégis elszúrták az egészet. És mivel nem akarom, hogy ez befolyásolja a napi dolgaimat, jobb lenne, ha nem is látnám őt.

2012. okt. 4. 11:22
 7/25 anonim ***** válasza:

Nehogy otthagyd!!!


A fő kérdésben nem írtad, hogy ráadásul még házas ember is, hát akkor meg pláne ne... Tudom, könnyű mondani, de hagyd a fenébe, ne hagyd ez tovább-burjánzani, semmi értelme. És hidd el, hogy nem holmi erkölcscsőszködésből mondom ezt neked. Nekem is volt dolgom családos emberrel - annyi, hogy találkozgattunk, de nem volt köztünk szexuális kontaktus. De így sem vagyok rá büszke. :( Csak azért mondom, hogy tudd, tapasztalatból beszélek, az ilyen kapcsolatoknak nincs jövőjük.


Jól teszed, ha hárítod a viselkedését, akármilyen jól is esik... de ne menj bele jobban, ilyen hülyeségeken meg pláne ne gondolkodj, hogy otthagyod a sulit. Koncentrálj a tárgyára, egyébként meg hárítsd. És a következő félévekben ne menj hozzá gyakra, ha lehet.


Ismerek amúgy valakit, aki a tanárával van együtt, titkolják is. Hát nem könnyű helyzet.

2012. okt. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
63%
SOHA egy ferfi sem eri meg hogy abbahagyda tanulmanyaidat a szerelem vonzas elmulik a diploma marad A szurnami baratnom szerint egy lany elso ,,ferje,, a diplomaja legyen.
2012. okt. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Nézd a családjáról nem tudtál és ha valóban így van,akkor ez nem írható a számládra..de viszont annyi lehetett volna benned hogy nem kezdesz ki a tanároddal.Most felejtsd el az ürgét,tanulj,ne figyelj rá úgy mint pasira.Leckének jó volt,jobb mintha egy szex után derűlt volna ki hogy családja van.Így még annyira nem vagy sz@r helyzetben de llegalább leckének jó volt!Ha nem hagy békén és zavar téged,akkor meg megmondod neki hogy nem akasrz tőle semmit és felfogod nyomni az igazgatónak ha nem áll le..ha akkor sem hagyja abban akkor meg szólsz az igazgatónak!Máskor meg próbáld a punidat a bugyidban tartani..nem mászhatsz rá minden férfire aki közeledik feléd.Én elhsizem hogy vannak nehéz pontok az ember életében na de akkor is..
2012. okt. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
56%

/Családos férfival nem szabad (ki)kezdeni. Nem fogja elhagyni a feleségét és gyermekeit érted, ezt mindig tartsd szem előtt, mikor házas férfiról van szó./


Tanárral sem szabad kikezdeni, mert az a tanulás rovására mehet. Ha pl összejönnél vele, de az egész csak 2-3 hónapig, vagy fél évig tartana és szakítanátok, mi lenen a következő években? Kellemetlen kerülgetés, ... ú a gyakorlati órák maguk lennének a pokol! A tanulást sose kockáztasd! Mert a jegyeid, jövőd függ tőle!


Mond meg a tanárnak hogy nem tudtad hogy nős, és ezért, nem akarsz vele se most se a későbbiekben találkozni. Mert nálad kizáró ok, ha valaki családos ember. Azt is hozzáteheted hogy mint tanár nagyra értékeled őt, és fontos számodra hogy jó munkakapcsolat legyen köztetek. (Ezért sem szeretnél bensőségesebb, intimebb viszonyt...)


Ezért nem haragudhat meg, és nem pikkelhet rád (nem adhat rossz jegyet mert elutasítottad) mert korrekten megmondtad, nem kertelsz. De ne húzd tovább az agyát, mert azzal lehet hogy felbőszíted. (Sokáig váratod, játszod vele a szerelmest, aztán egyszer csak vissza utasítod.)

Jobb az ilyet azonnal tisztázni.


Ha mégis pikkelne rád az "elutasítás" után, akkor érdemes bevonni az igazgatót. (Ne aggódj, ha szólsz, akkor a tanárt rúgják ki, neked nem kell otthagynod az iskolát.)

2012. okt. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!