Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted hol (minél) kezdődik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted hol (minél) kezdődik a szex?

Figyelt kérdés

Mi az, ami már szexnek számít szerinted és mi az, ami még nem?


(Kort és nemet is írjatok kérlek!)


Köszönöm!


2012. okt. 4. 11:28
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
barminemu ingernel ami vagyat okoz.
2012. okt. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%

hát az első elég nagy badarságot írt. Szóval ha bennem már az is vágyat kelt hogy véletlenül hozzám simul egy pasi a metróban akkor én már szexeltem vele ?:P:D


Szerintem szexnek a SZEX számít -.-' a kérdés is hülye. Mikor a hímvessző behatol a hüvelybe...Az orál és társai meg előjáték, utójéték stb de nem szex...

2012. okt. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Velemenyem szerint az oralnal. AZ mar szex. az elso pedig elgondolkodhatna azon, ha pl. gazdagsagra vagyik akkor mar gazdag is? :D
2012. okt. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Diavolino44 ***** válasza:
Ez olyan kerdes mint hol kezdodik a megcsalas..
2012. okt. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem olyan kérdés ,hanem sokkal röhejesebb. A szex az szex és pont. A megcsalás meg megbeszéléses alapon dől el...
2012. okt. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A kérdést pont azért tettem fel, mert valaki azzal jött, hogy (szó szerint így mondta) csak a d.ugás a szex.


Az valóban igaz, nehéz konkrét "startpontot" mondani, de pl. az orális szex, szerintem már jócskán szexuális tevékenység. Valahol értem mit akart az első mondani.


Kedves második, tudom, hogy OFF, de ha már felhoztad, akkor nálad, mi a megcsalás? :)

2012. okt. 4. 16:15
 7/7 anonim ***** válasza:
persze hogy szexuális tevékenység! De te nem ezt kérdezted hanem hogy mi a szex !!
2012. okt. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!