Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz lenne, ha megkérném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz lenne, ha megkérném a barátnőmet, hogy tanítson meg csókolózni?

Figyelt kérdés
Még sosem csináltam, és egy sráccal alakulóban van valami, de nem szeretnék beégni. :( Ő már tapasztalt, és nem is tudja, hogy én még nem csókolóztam. Légyszi normális válaszokat. 17/L (a srác 22/F)

2012. okt. 4. 14:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%
Nem az első ilyen kérdés. Nem kell ezen ennyit stresszelni, érzésből csináld és kész.
2012. okt. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igy van ezt nem kell tanulni:D ez mindenkinek megy.... Ez olyan dolog ami a genetikádban van :)))))))) De hogy akarod h megtanitson ? vele akarsz smárolni?:D
2012. okt. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

...gondolj bele,majd 30 éves kordban mikor kérdezik na milyen volt az első csókod?-hát olyan lezbis....

szal ne görcsölj tök jó lesz az=DDDD

2012. okt. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az első csók előtt én is féltem, főleg, hogy egy tapasztalt pasival történt meg. A pasi nem tudta, hogy én még sosem csókolóztam és meglepő módon jól ment, meg is jegyezte, hogy jól csókolok.


Tehát bízd magad az ösztöneidre, ráérzel majd, hogy mit hogyan kell csinálni.


Az első csókra mindig emlékezni fogsz, úgyhogy azt ne a barátnőddel akard átélni.

2012. okt. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha fontos vagy neki, akkor nincs olyan, hogy "beégni", hanem alap, hogy türelmes és megértő. Ha nem jól csinálod, akkor elmondja, hogy mit csinálj másképp legközelebb, és akkor már tökéletes lesz.
2012. okt. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de akkor is nagyon parázok... A barátnőm is ugyanezeket mondta, de nem tudok nyugodtabb lenni. Tuti elbénázok mindent. :/
2012. okt. 4. 21:27
 7/11 anonim ***** válasza:
25%

Természetes, hogy izgulsz.

Ne félj, rendben lesz.

Ha esetleg megnyugtat, olvass utána a neten, hogy hogy kellene.

2012. okt. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
57%

Na meg volt már? Ha igen, milyen volt?

Szerintem oltári nagy idiótaság lenne lánnyak gyakorolni. Én el is hánynám magam valószínűleg...

Én 13 éves koromban csókolóztam először a barátommal, aki szintén 13 volt és szintén az volt neki az első. Nem volt jó, sőt mondhatni pocsék.

De a 2., az mennyei volt. Akkor már tudtuk, hogy hogyan kéne és ráadásul a tengerparton volt a naplementében. :)

Na és a történelem megismétli önmagát. 16 vagyok, a barátom 18, ő most csókolózik először, és hát ez is rossz volt. A 2. viszont Vele is remek volt. :)

Szóval ezt az első csók dolgot nem kell túlspilázni.

2012. okt. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Megvolt. :) Nem "gyakoroltam" a barátnőmmel, ő is ugyanezeket mondta, meg hogy ne féljek. Csodás volt és olyan gyorsan jött, hogy nem is volt időm előtte parázni. És szerintem nem is voltam béna. Úgyhogy köszi a válaszokat, végül is mind igaz volt :D
2012. nov. 1. 17:43
 10/11 anonim ***** válasza:
:)
2012. nov. 6. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!