Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A 11-13 éves lányok szeretnéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 11-13 éves lányok szeretnének már csókolózni vagy még nincs eszükben sem ez?

Figyelt kérdés

2012. okt. 4. 15:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Van aki igen.Van aki nem.
2012. okt. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Ez teljesen egyénfüggő, a neveltetéstől, családi környezettől és sok más dologtól is függ.
2012. okt. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Hanariko ***** válasza:
Valakinek már a szex is az eszében van ennyi idősen. A csók szinte "semmi".
2012. okt. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
hát én határozottan emlékszem hogy 11 évesen nagyon szerettem volna, szexelni meg 15 éves korom után akartam :)azelőtt nem
2012. okt. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Én 17 évesen csókolóztam először a párommal. (18/L)
2012. okt. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Linda Wandana Dana ***** válasza:
az se bitos hogy van pasiuk..., igaz vannak kivetelek ismerek valakit elöbbakarta a csookolozast aztan a psikat ki milyen, amugy miert????
2012. okt. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Szerintem biztos nekem a hugom 12 és kiderült hogy a suliából szinte minden lány bár tagadják akar csókolózni
2012. okt. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Nem rég csókolóztam először és mindjárt 14 leszek.

Hála a korosztályomnak, azt hiszik, hogy minden 13 éves szexelni akar... engem kiráz ettől a hideg, jó isten.:D Főleg, hogy a témát se kezelem annyira jól, szóval... nekem ilyen szembe se jut. A csók nekem bőven elég.:)

2012. okt. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Linda Wandana Dana ***** válasza:
mar ha van kivel különben ebben a korban masra kene koncertralni
2013. febr. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
egyesek ovodában kezdik .... nekem vannak olyan emlékképeim ovodából, hogy unokatesóm az egyik kisfiúval az asztal alatt mutogatta mindenkinek hogy ők már milyen profin csókolóznak ... szoval nem lehet tudni ... kinél mikor tör elő a vágy ... XD
2013. jún. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!