Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Próbálkozzak még egyszer vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbálkozzak még egyszer vagy inkább hagyjam?

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány akin úgy láttam bejövök neki(gyakran összeakadt a tekintetünk,szemezgettünk, meg ilyenek...), ezért elhívtam (személyesen) hogy nem lenne-e kedve eljönni velem valahova, de erre ő lekoptaott. Szerintetek megpróbáljam később még egyszer vagy ne? Csak beképzeltem hogy tetszem neki?
2012. okt. 4. 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi módon koptatott le?


Szerintem nem veszthetsz semmit. Ha nem vagy ahhoz büszke, hogy másodszorra is oda állj elé, akkor tedd meg.

Cikinek nem ciki, ha kicsit szellemeskedsz és humorosan, de mégis szolidan (nem nagy dobra verve) meghívod egy sütire :)

2012. okt. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hagyd szerintem.


Amúgy a lekoptatás durván hangzik. Pontosan mit csinált?

2012. okt. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Előtte mennyit beszéltél vele?Mármint mielőtt elhívtad.

De inkább hagyd.

2012. okt. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

Előtte semmit sem beszéltem vele, lehet ez a baj.egyébként semmi olyan durvára ne gondoljatok, csak, hogy nem ér rá és most van egy másik srác is.

2012. okt. 4. 16:02
 5/6 anonim ***** válasza:
hol találkoztál vele? ha buliban akkor felejtős szerintem :(
2012. okt. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egy suliba járunk
2012. okt. 4. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!