Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti szoktatok izgulni a randikon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktatok izgulni a randikon?

Figyelt kérdés
Kort és nemet írjatok! köszi
2012. okt. 4. 16:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Néha igen.Az első 10-15 percben.Utána mind ketten feloldódunk.

De ez csak az első randiknál.

19F

2012. okt. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam, persze. Én félénk, izgulós fajta vagyok, amúgy is leblokkolok mások előtt, nemhogy egy randin. Mondjuk olyan kifejezetten randim nem volt, de találkoztam már lányokkal, és végülis volt hogy jól sikerült. 27/f
2012. okt. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Az első találkozás előtt nekem konkrétan gyomorgörcseim vannak :D Aztán mikor már helyzet van és látom, hogy jól mennek a dolgok akkor könnyen feloldódom :)

22/L

2012. okt. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Igen!


38/F

2012. okt. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Első találkozás előtt Nekem is gyomorgörcsöm van. Sőt! még van, hogy a másodikra is izgulva megyek el :)

A legrosszabb a megbeszélt helyhez vezető út...ilyenkor mindig eszembe jut egy csomó 'baki' amerikai filmekből :)

De mikor meglátom az illetőt mindig megnyugszom. Az első 5perc után pedig már élvezni is tudom a randit.

18L

2012. okt. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
jaj persze hogy szoktam iszonyat izgulós vagyok a randi előtt pár órával már enni sem tudok minden bajom van..és ez így van első 2 randin kb mindig....persze utána már jól érzem magam a sráccal de előtte nagyon izgulok :D ...19/L
2012. okt. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem szoktam izgulni. Vesztenivalóm nincs. 24/F
2012. okt. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

mikor megtudom h randi lesz,akkor már begörcsölök,majd elmúlik,egészen a nagy napig,amikor is pár órával előtte minden bajom van,a készülődés alatt a gyomrom kb ekkora ->.

Az úton hiperventillálok és próbálom elterelni a gondolataimat,meg megnyugodni,de általában nem megy...mikor látótávolságba kerülünk,akkor veszek egy nagy levegőt,mintha misem történt volna, ő csak annyit lát,hogy egy tele önbizalommal,mosolygós,közvetlen ember vagyok...azt nem h előtte 5 perccel még haldokoltam :)

22/N

2012. okt. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én mindig csak az első randin..amikor váárom a csókot:p utána pedig a második elején..hogy most akkor megcsókol-e megint vagy nem :D L/19
2012. okt. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én még nem randiztam soha,de akkor is tudom,hogy nagyon izgulnék.Randi közben is azon gondolkoznék,hogy:Jesszusom!Ez egy igazi randi!-és folyton mosolyognék,mert nem tudnám,hogy mit kell tenni! Ja és remegnék is!
2012. okt. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!