Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit gondol rólam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit gondol rólam?

Figyelt kérdés

Van ez a fiú az osztályba.

Sorolom miket csinál: A folyosón rengeteg hely van de ő közvetlen előttem megy végig a folyosón majden hogy súrol.

Közben dobál valamit vagy nem és rám vigyorog.

Kérdezősködik.

A keresztnevemet sűrűn kimondja ha rólam van szó azt is becézve. És van az a fura vigyora rám. Vagy egyszerűen csak komolyan néz felhúzott szemöldökkel arra amerre vagyok de nem rám csak úgy előre. Sokszor tőlem kérdez mindent pl: melyik terembe vagyunk. És soha nem láttam hogy amikor a strandon a fürdőruhába voltam akkor kinevetett volna ellenbe a többiekkel. Ő mindig komoly tekintettel néz rám. Nem tudok rajta eligazodni.


2012. okt. 4. 16:11
 1/4 A kérdező kommentje:

Ja és van amikor felfekszik a padomra és úgy vigyorog rám!

Vagy a haverjairól mutat képeket.(félmesztelen képeket)

2012. okt. 4. 16:14
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

ez egy buta kis....

mi az hogy felfekszik a padodra?én lerúgtam volna.

Kis perverz majom ez a srác.

2012. okt. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát igen
2012. okt. 4. 16:16
 4/4 anonim ***** válasza:

lol:D hát figyelj, utálni biztos nem utál, különben inkább elkerülne.

az is lehet, hogy bejössz neki, és így próbálja kimutati. hát, nem valami érett viselkedés mondjuk, de ez nyilván azzal van összefüggésben, hogy hány éves. 13?

2012. okt. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!