Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdődő téli depresszió...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdődő téli depresszió vegyítve az újra felerősödő szerelmi bánattal. Valami tanács, hogy "ne essek vissza"?

Figyelt kérdés

már egészen jól éreztem magam,talán kezdtem túl lenni a lányon viszont most hogy az idő is kezd romlani+hamar sötétedik... megint kezdem a hiányt érezni és kezdek lehangolt lenni.

21/f



2012. okt. 5. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
te ilyen érzékeny típus vagy?Sportolj valamit.Az lefoglal,és segít is.Jót is tesz egy kis mozgás
2012. okt. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hallgass sokat zenét, foglald le magad, olvass vagy bármit amivel amitől jól érzed magad.
2012. okt. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Normális kaja, lecitin, halolaj, pia, antidepresszáns, sport, társaság, szex.
2012. okt. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Épp itt az ideje egy újabb hobbinak! Én most kezdek íjászkodni...

Hoppá jön a tél?!? Akkor forralt bor!!! Jippé!

2012. okt. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ha megérted a szöveget,tudni fogod miért linkeltem be ezeket!: http://www.youtube.com/watch?v=FKzLX4i4BEQ


http://www.youtube.com/watch?v=MwHAvyVKZYU&feature=related


NEM A CÍM MIATT RAKTAM KI,HOGY SZÓRAKOZZAK VELED!

2012. okt. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!