Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hová tűntek a komoly, erkölcsö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová tűntek a komoly, erkölcsös nők akikben van még tartás? Hol vannak azok a nők akik még értékelik a művészlélek kiszámíthatatlanságát? Hol vannak azok a nők akik nem a külső alapján döntenek a másik félről?

Figyelt kérdés
24 évesen eddig egyetlen ilyen nővel találkoztam.
2012. okt. 5. 22:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
33 évesen még egyel sem...
2012. okt. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
47%
Ott ragadtak 1920-ban.
2012. okt. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 VVMMvvmm ***** válasza:
38%

Természetes, hogy a külső fontos, de nem úgy ahogy sokan

gondolják.Az embereket nem lehet beskatulyázni.

2012. okt. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
38%
Na jó ez így nem igaz. Tartást én nem keresek, de a művészlélek kiszámíthatatlanságára jól reagálót igen. Ha volt is, ő nekem nem jött be.
2012. okt. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
44%
Legyen pénzed, az a lényeg nekik. :)
2012. okt. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%

Hát a művészlelkeket bölcsész létemre se tudom értékelni (és nem gondolom, hogy ez a erkölcsösség kritériuma lenne, mert végül is mindenkinek szíve joga az ízlése szerint választani), de azért úgy érzem van bennem tartás. 20 évesen vesztettem el a szüzességem és azóta is azzal a bizonyos pasival vagyok. Nem a külső alapján választottam, nem gazdag, amikor összejöttünk még ő is egyetemista volt és a szülei se toltak mindent a segge alá. Azóta van ugyan munkája, de én is keresek pénzt, nem tartatom el magam. Nem vagyunk milliomosok, de jól megvagyunk. :) Ja és ez nem olyan ritka eset. Elég sok lányt ismerek még hasonló felfogással.


24/n

2012. okt. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Tudom a külső nem elhanyagolható szempont, de az emberek 90%-a csak ezt tartja fő motívumnak. Szánalmas világot élünk.
2012. okt. 5. 22:15
 8/13 VVMMvvmm ***** válasza:
100%
A külső és belső összefügg.Szerintem a fő az, hogy egy lánynak legyen saját izlése és ne a hülyeségeket majmolja.
2012. okt. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Rossz helyen kopogtatsz. Kihalóban vannak, de még fellelhetőek az ilyen nők.
2012. okt. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Jogos a kérdés ... A szívem mélyén még valahol hiszem, hogy vannak ilyen nők, de egyre jobban kezd eltűnni ez az érzés... kiakaszt, mikor 13 évesen már a nem létező mellét mutatja, "Wiki Wok Lyelöljhh" néven ... 21 vagyok, és még barátnőm sem volt, pont ezek miatt, és egyre jobban érzem, hogy inkább nem is akarok egyet sem. Ahogy már előttem leírták tényleg csak a pénz, és a kigyúrt test érdekli őket, és jót nevettem a "ott ragadtak 1920-ban" kommenten, ami nem is vicces ... :D Utálom, mikor kérdezgetik, hogy "na van már valami barátnő". Rideg fejjel a válasz ennyi szokott lenni : Nincs, mert ribancok. Kész, le van tudva a kérdés :D Egyet tudok tanácsolni : ne add fel úgy, mint én, ismerkedj minél több lánnnyal, és egyszer össze fog jönni az igazi, ezt kívánom :) Csak sok-sok türelem kérdése :)
2013. jan. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!